کدامیک از این 4 نفر، سرمربی ایتالیا می شود؟
25 آبان 96 - 15:22

گیلان آنلاین: پس از نتایج نا امیدکننده ونتورا روی نیمکت تیم ملی ایتالیا، چهار مربی به عنوان گزینه های احتمالی جانشینی او از سوی موندو دپورتیوو مطرح شده اند.

 

 

 

گیلان آنلاین: ونتورا پس از یورو 2016 هدایت ایتالیا را برعهده گرفت و در رساندن آتزوری به جام جهانی ناکام ماند. این ناکامی، پس از 60 سال برای ایتالیایی ها تکرار شد و آنها به فکر تقویت تیم خود هستند. حال موندو دپورتیوو از 4 گزینه احتمالی برای جانشینی ونتورا خبر داد.

 

 

 

کارلو آنچلوتی جدی ترین گزینه برای  جانشینی ونتورا خواهد بود. او پس از اخراج از بایرن مونیخ، فعلا هدایت تیمی را برعهده ندارد و قصد استراحت دارد. با این حال، پیشنهاد هدایت ایتالیا می‌تواند او را متقاعد کند که دوران استراحت خود را به پایان رسانده و به دنیای مربی گری بازگردد.

 

 

 

دیگر گزینه، آنتونیو کونته است. سرمربی فعلی چلسی تا یورو 2016 هدایت این تیم را برعهده داشت ولی پس از آن از آتزوری جدا شد. او هدایت چلسی را برعهده گرفت و قهرمانی لیگ برتر انگلیس را با آبی‌ها به دست آورد.  با این حال، او شرایط خوبی را در فصل جاری پشت سر نمی‌گذارد. در تابستان با باشگاه چلسی بر سر نقل و انتقالات دچار اختلاف شد و این اختلافات پس از آن با نتایج نه چندان خوب کونته در فصل جاری ادامه داشت و شایعات حاکی از اخراج احتمالی اوست. در صورت اخراج، طبق ادعای موندو، او یکی از گزینه های ایتالیا خواهد بود. نتایج خوب با آتزوری از دلایل اصلی است که ایتالیایی ها مایل به حضور او هستند.

 

 

 

گزینه بعدی، آلگری، سرمربی یوونتوس است. مکس آلگری در مدت زمان حضورش روی نیمکت یووه نتایج بسیار خوبی کسب کرده و این تیم را دو بار به فینال چمپیونزلیگ رسانده است. همین عملکرد خوب، او را در بین گزینه های اصلی هدایت ایتالیا پس از ونتورا قرار داده است.

 

 

 

دیگر گزینه، مانچینی، سرمربی سابق اینترمیلان است. مانچو از امسال هدایت زنیت را برعهده داشته و باز هم کارنامه موفقی را برای خود ثبت کرده است.پیش از ونتورا، هدایت ایتالیا به مانچو نیز پیشنهاد شده بود ولی به نظر او این پیشنهاد را قبول نکرده بود. حال باید دید این بار نیز با این پیشنهاد مخالفت خواهد کرد یا نه.

 

 

منبع: ورزش سه

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام