رئیس شوراهای اسلامی گیلان: چاپ
سهم شهرداری رشت در خرید دستگاه زباله‌سوز پرداخت نشد/ تشکیل تیم کارشناسی رفع مشکل سراوان
29 آبان 96 - 19:13

گیلان آنلاین: رئیس شوراهای اسلامی گیلان گفت: طبق توافقات انجام‌شده قرار بود شهرداری رشت مبلغ ۲۲ میلیارد تومان جهت خرید دستگاه زباله‌سوز پرداخت کند که این مهم تاکنون محقق نشده است.

 

 

گیلان آنلاین: حامد عبداللهی اظهار کرد: متأسفانه طی سال‌های اخیر کم‌کاری‌های فراوانی در مورد سراوان انجام شد و همه این‌ها موجب وخیم شدن شرایط سراوان شده است.

وی با اشاره به اینکه شهرداری رشت سهم خود را برای خرید دستگاه زباله‌سوز پرداخت نکرده است بیان کرد: با توجه به شرایط نامطلوب سراوان باید این مهم در اولویت شهرداری رشت قرار می‌گرفت که متأسفانه نسبت به آن بی‌توجهی شده است.

عبداللهی افزود: شهرداری رشت در حال حاضر ۷۳۰ میلیارد تومان بدهی دارد و این در حالی است که به پروژه مهمی همچون سراوان توجهی نشده است.

رئیس شوراهای اسلامی گیلان با ابراز تأسف از شرایط حاکم بر سراوان گفت: متأسفانه طی دو سال اخیر پروژه‌های شهرداری رشت به‌طور سلیقه‌ای اجرایی شد و این اقدامات موجب شد تا در پرداخت سهم شهرداری رشت برای خرید دستگاه زباله‌سوز بی‌توجهی شود.

عبداللهی بابیان اینکه تیم کارشناسی جهت رفع مشکل سراوان تشکیل‌شده است تصریح کرد: شورای اسلامی گیلان با تشکیل تیم کارشناسی عزم خود را جهت بررسی و رفع مشکل سراوان جزم کرده است و هر دستگاه و نهادی که در این زمینه همکاری نکند یقیناً به اطلاع مردم خواهیم رساند.

وی در خصوص پرداخت کمک‌هزینه پنج میلیون تومانی شوراهای اسلامی گیلان به مردم کرمانشاه گفت: این تصمیم با توجه به بضاعت مالی شورای گیلان و بر اساس نظر ۱۶ نفر عضو شورا گرفته شد.

رئیس شوراهای اسلامی گیلان بیان کرد: زلزله اخیر در کرمانشاه بسیار تأسف‌بار بود و امیدوارم کمک انجام‌شده از سوی شورای اسلامی گیلان سهم اندکی در رفع مشکلات هم‌وطنانمان در کرمانشاه داشته باشد

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام