رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آستارا خبر داد چاپ
کشف 47 کیلوگرم گوشت فاسد از قصابی‌ها و کبابی‌های آستارا
29 آبان 96 - 19:35

گیلان آنلاین: رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آستارا از کشف 47 کیلوگرم گوشت فاسد به ارزش 14 میلیون و 100 هزار ریال از دو قصابی و یک کبابی در این شهرستان خبر داد و گفت: در این راستا دو عرضه‌کننده متخلف فرآورده‌های خام دامی به تعزیرات حکومتی شهرستان آستارا معرفی شدند.

 

 

گیلان آنلاین: بهرام پورضرب اظهار کرد: در راستای اجرای طرح تشدید و کنترل نظارت بهداشتی از اماکن عرضه فرآورده‌های خام دامی، 47 کیلوگرم گوشت قرمز فاسد و غیرقابل‌مصرف از دو قصابی و یک کبابی واقع در شهرهای آستارا و لوندویل کشف شد. 

وی با اشاره به اینکه از این مقدار فرآورده خام دامی کشف‌شده، 40 کیلوگرم گوشت گاوی و هفت کیلوگرم گوشت گوسفندی است، تصریح کرد: این مقدار فرآورده خام دامی کشف‌شده به دلیل وضعیت اورگانیتکی نامطلوب و فاسد با دستور مقام قضایی و در حضور مأموران نیروی انتظامی امحاء شد. 

رئیس شبکه دامپزشکی شهرستان آستارا ارزش ریالی این مقدار گوشت فاسد کشف‌شده را 14 میلیون و 100 هزار ریال دانست و خاطرنشان کرد: در این راستا دو عرضه‌کننده متخلف فرآورده خام دامی دستگیر و پس از تشکیل پرونده به تعزیرات حکومتی این شهرستان معرفی شدند. 

پورضرب از مردم خواست به‌منظور پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های مشترک بین انسان و دام از خرید هرگونه گوشت فاقد برچسب و مهر بهداشتی دامپزشکی خودداری کرده و در صورت مشاهده تخلف بهداشتی مراتب را با شماره 01344837695 به کارشناسان و بازرسان مستقر در شبکه دامپزشکی آستارا اطلاع دهند.

 

منبع: فارس

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام