هافبک سپیدرود: چاپ
شکست سپیدرود از ذوب آهن در رشت
29 آبان 96 - 00:00

گیلان آنلاین: هافبک تیم سپیدرود رشت گفت: هر دو تیم سپیدرود و ذوب‌آهن می‌توانستند پیروز میدان باشند که ذوب‌آهن با استفاده بهتر از موقعیت‌هایش توانست به سه امتیاز دیدار دست یابد.

 

 

گیلان آنلاین: بابیان اینکه غیبت 3 بازیکن تأثیرگذار سپیدرود باعث شد نتوانیم بازی همیشگی خودمان را انجام دهیم گفت: نیمه اول تحت تأثیر بازی ذوب‌آهن قرار گرفتیم و آن‌ها توانستند مالکیت توپ و میدان را در اختیار بگیرند ولی رفته‌رفته در نیمه دوم تیم ما به خودش آمد و توانست نبض بازی را در دست بگیرد.

هافبک سپیدرود گفت: پس‌ازاینکه ذوب‌آهن به گل دست‌یافت با تغییر و تحولاتی که در زمین انجام شد توانستیم بازی رو به جلویی را به نمایش بگذاریم و موقعیت‌های خوبی خلق کنیم که تنها یک‌بار به گل دست‌یافتیم. حتی می‌توانستیم به پیروزی دست‌یابیم که در یک ضد حمله ذوبی‌ها به گل برتری دست ‌یافتند.

زننده تنها گل سپیدرود در برابر ذوب‌آهن پیرامون وضعیت ورزشگاه سردار جنگل گفت: زمین سردار جنگل از کیفیت خوبی برخوردار نیست و این ورزشگاه به دلیل اینکه در خارج از شهر قرار دارد با استقبال کمتری از سوی هواداران مواجه می‌شود. تاکنون نیز هیچ اثری از بازسازی عضدی دیده نمی‌شود و این‌طور که پیش می‌رود تا پایان فصل مجبوریم در سردار جنگل از حریفان میزبانی کنیم.

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام