آماده سازی ستاد بحران شهرداری رشت در برابر اولین برف زمستانی
11 آذر 96 - 20:47

گیلان آنلاین: معاون خدمات شهری شهرداری رشت از آماده سازی ستاد بحران و تجهیز این ستاد در برابر اولین برف زمستانی خبر داد .

 

گیلان آنلاین: علی بهارمست با اشاره به تاکید شهردار رشت مبنی بر اینکه برف اول امسال نباید موجب غافلگیری شود گفت: در همین راستا ستاد بحران شهرداری رشت تجهیز و آماده استقبال از این نعمت خدادادی خواهد شد . 

وی آماده سازی ستاد بحران را در دو بخش ماشین آلات و نیروی انسانی تقسیم بندی کرد و گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته در حوزه لجستیک، تعمیر و به روز رسانی ماشین آلات در دستور کار است تا در زمان بارش برف با آمادگی کامل در نقاط مشخص مستقر و آماده خدمت رسانی باشند . 

معاون خدمات شهری شهرداری رشت در ادامه با اشاره به ضرورت بهره‌مندی از ظرفیت بخش خصوصی و پیمانکاران اضافه کرد: با توجه به محدودیت های شهرداری رشت در بخش ماشین آلات، از ظرفیت های بخش خصوصی و پیمانکاران برای خدمت رسانی بهتر به شهروندان نیز استفاده خواهیم کرد . 

معاون خدمات شهری شهرداری رشت با تاکید بر پرداخت مطالبات معوقه پیمانکاران و نیروهای خدماتی ، بیان کرد: با رفع موانع موجود، برنامه ریزی‌های صورت گرفته،تجهیز و آماده سازی ستاد بحران و تعمیر ماشین آلات، شهرداری رشت با تمام توان به استقبال نخستین برف زمستانی خواهد رفت تا شهروندان بدون نگرانی به تماشای بارش این نعمت الهی بنشینند. 

 

منبع: ایسنا

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام