مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان: چاپ
احداث شهرک های صنعتی پیش قراول توسعه، عمران و آبادانی است
14 آذر 96 - 00:00

گیلان آنلاین: مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: احداث شهرک های صنعتی پیش قراول توسعه، عمران و آبادانی بوده و کشور را برای تکیه بر تولید داخلی و خودکفایی آماده می کند.

 

 

گیلان آنلایناحمد علی شهیدی طی نشستی در شرکت شهرک های صنعتی استان با نماینده و فرماندار شهرستان رودبار و جمعی از صاحبان صنایع مستقر در شهرک صنعتی لوشان به بیان اهمیت و جایگاه شهرک های صنعتی در کشور پرداخت و اظهار داشت: بدون شک شهرک های صنعتی به عنوان یکی از بازوان اصلی چرخه صنعت، تولید و اشتغال در کشور به شمار می روند.

وی در ادامه افزود: احداث شهرک های صنعتی پیش قراول توسعه، عمران و آبادانی بوده و کشور را برای تکیه بر تولید داخلی و خودکفایی آماده می کند.

مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی گیلان گفت: بهره مندی از زیرساخت های صنعتی و مدیریت بهینه زیست محیطی مزیت استقرار صنعت در شهرک های صنعتی است.

وی در ادامه به بیان شرح حال شهرک صنعتی لوشان پرداخت و گفت: یکی از شهرک های صنعتی مادر در گیلان، شهرک صنعتی لوشان می باشد که با قرار گرفتن در مجاورت آزادراه قزوین – رشت و راه آهن، از موقعیت استراتژیکی برخوردار می باشد که با راه اندازی خط ریلی می تواند در تجارت نقش سازنده ای داشته باشد.

شهیدی با اشاره به حساسیت های زیست محیطی استان به ویژه در شهرک ها و نواحی صنعتی گیلان تأکید کرد و گفت: مدیریت یکپارچه، تقویت زیرساخت ها و مدیریت بهینه زیست محیطی به ویژه در اموری مانند تصفیه فاضلاب های صنعتی با اجتماع واحدهای صنعتی در شهرک ها به راحتی میسر است و با هزینه هایی کمتر و عملی تر می توانیم به اهداف توسعه صنعتی دست یابیم ،که این نیز خود مستلزم کمک های مسئولین و همکاری واحدهای صنعتی میباشد.

رئیس هیئت مدیره شرکت شهرک های صنعتی استان گیلان گفت: خوشبختانه واحدهای شاخص و ممتازی در شهرک صنعتی لوشان فعالیت می کنند که برخی از این واحدها در سطح استان و حتی کشور در صنعت و تولید حرفی برای گفتن دارند. برخی از واحدهای تولیدی، محصولاتشان را به خارج از کشور عرضه می کنند، این امر مهم نشان دهنده صنعت پویا و فعال این شهرستان می باشد.

وی تصریح کرد: شهرک صنعتی لوشان یکی از شهرک های مهم، قدیمی و با سابقه گیلان بوده که شرکت های معتبر و توانمند در آنجا استقرار دارند.

شهیدی تاکید کرد: قطعا فعالیت در چنین شهرک وسیع و مهمی، کار ارزشمند و خطیری می باشد لذا از همه متولیان و مسوولین ذیربط انتظار داریم که با حمایت های خویش سبب ارتقاء و توسعه شهرک های صنعتی لوشان و خرشک شوند.

 

منبع: موج

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام