با حضور جمعی از مسئولان و خانواده‌های شهدا؛ چاپ
آیین تکریم و تجلیل از یادگاران شهدای مدافع حرم شهرستان رشت برگزار شد
14 آذر 96 - 21:31

گیلان آنلاین: آیین تکریم و تجلیل از یادگاران شهدای مدافع حرم شهرستان رشت عصر امروز به همت لشکر عملیاتی سپاه قدس گیلان، شهرداری و شورای اسلامی شهر در محل لشکر عملیاتی برگزار شد.

 

 

گیلان آنلاین: مسعود نصرتی عصر امروز در آیین تکریم و تجلیل از یادگاران شهدای مدافع حرم شهرستان رشت اظهار کرد: حداقل وظیفه ای که می توان بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب می توان انجام داد ارج نهادن به ارزش های شهدا هم از نگاه ملی و هم مذهبی برای دفاع از جایگاه اسلام است.

وی با اشاره به مبارزه رزمندگان اسلام در برابر هجمه همای دشن افزود: بعد از دوران دفاع مقدس نیز رزمندگان اسلام در جنگ نرم به مبارزه پرداختند و تلاش های آنان نیز ستودنی است.

شهردار کلانشهر رشت با اشاره به دفاع از حیثیت و آرمان های انقلاب و اسلام در فراتر از مرز های ایران اسلامی گفت: رزمندگان اسلام با حضور در آن سوی مرزها و بدون در نظر گرفتن مرز های جغرافیایی برای دفاع از ارزش های اسلامی جنگیده اند که توصیف خدمات و ارزش های آن ها قابل ذکر نیست.

نصرتی با بیان اینکه باید جمهوری اسلامی با تمام اقتدار در روزی در جهان اقتدار داشته باشد، گفت: یقینا رسیدن ایران به جایگاه اول قدرت منطقه ای در جهان دور نیست و به زودی این مهم دست یافتنی خواهد بود.

در ادامه محمدحسین عاقل منش با اشاره به تشکل داعش و سعی در از بین بردن آن، اظهار کرد: گروه ترریستی داعش با حمایت از آل سعود و استکبار برای تفرقه در اسلام ایجاد شده بود اما با جان فشانی رزمندگان از بین رفت.

وی با بیان اینکه داعش با وحدت و اتحاد مسلمین از بین رفت، افزود: مقام م عظم رهبری وحدت را به عنوان مسئله استراتژیک معرفی کردند و شکست داعش را ناشی از وحت مسلمین خطاب می کنند.

رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر رشت با تقدیر از سردار سلیمانی، حقبین و سایر رزمندگان گیلانی در سوریه گفت: امیدواریم روزی علاوه بر شکست تمامی نیروهای تکفیری و صهیونیستی شاهد آزادی قدس شریف نیز باشیم.

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام