سود باشگاه‌های ایرانی از داشتن بازیکن در جام جهانی
15 آذر 96 - 09:30

گیلان آنلاین: بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان با حضورشان در جام جهانی 2018 سود قابل‌توجهی را به باشگاه‌های خود می‌رسانند.

 

گیلان آنلاین: بازیکنان تیم ملی فوتبال کشورمان با حضورشان در جام جهانی 2018 سود قابل‌توجهی را به باشگاه‌های خود می‌رسانند. ،سود قابل‌توجه باشگاه‌های ایرانی از داشتن بازیکن در جام جهانی 2018، خانم فاطما سامورا، دبیرکل فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) نامه‌ای را به تمامی فدارسیون‌های عضو فیفا ارسال کرده و طرح مالی مربوط به جام جهانی پیش‌رو را برای آنها تشریح کرده است.

 
بر اساس این طرح، باشگاه‌ها به ازای هر بازیکنی که در تیم ملی کشور خود داشته باشند از بودجه‌ای که فیفا در اختیار فدراسیون مربوطه قرار داده، به ازای هر روز حضور در جام جهانی 2018 مبلغ 8 هزار و 530 دلار دریافت خواهند کرد. به این ترتیب سهم باشگاه‌های ایرانی از داشتن بازیکن در تیم ملی نیز رقم قابل‌توجهی خواهد شد.
 
در سال 2014، باشگاه بایرن مونیخ پس از قهرمانی تیم ملی آلمان در جام جهانی بیشترین درآمد را از این حیث داشت و مبلغ یک میلیون و 734 هزار و 367 دلار نصیبش شد و باشگاه رئال مادرید اسپانیا نیز با درآمدی 400 هزار دلاری از این حیث در رتبه دوم قرار گرفت.
 
 
منبع: صراط
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام