حاشیه دیدار سپیدرود رشت - پرسپولیس تهران
15 آذر 96 - 22:32

گیلان آنلاین: علی نظرمحمدی پس از تحمل پنجمین شکست پی در پی در کنفرانس خبری حاضر نشد و با انتشار پستی اینستاگرامی جدایی اش از سپیدرود را اعلام کرد

 

 

 

گیلان آنلاین: سپیدرود در روزی که برابر پرسپولیس بازی قابل قبولی ارائه داد با تک گل دقیقه 82 علیپور برابر این تیم شکست خورد.در ادامه حاشیه نگاری این دیدار را از نگاه خبرنگار "دی اسپورت" می خوانید:

 

-بلیط فروشی این دیدار از ساعت 9 صبح آغاز شد و تا ساعت 12:30 دقیقه تقریبا بیشتر صندلی های استادیوم سردارجنگل پر شد.با توجه به برگزاری این دیدار در یک روز تعطیل بیش از 20 هزار هوادار از این دیدار دیدن می کردند که حدود 90% آنها را هواداران سپیدرود تشکیل می دادند.

 

-شایان مصلح مدافع این فصل پرسپولیس که در دو فصل گذشته در سپیدرود توپ می زد قبل از آغاز بازی در ورزشگاه دور افتخار زد و با استقبال شدید هواداران مواجه شد.

 

-ایمان صادقی دروازه بان این فصل سپیدرود که سابقه بازی در پرسپولیس را در کارنامه دارد قبل از شروع بازی با دسته گل نزد برانکو ایوانکوویچ رفت و با وی خوش و بش کرد.

 

-کیومرث بیات متقاضی خرید باشگاه سپیدرود قبل از شروع بازی دقایقی در جایگاه خبرنگاران حاضر شد و در واکنش به سوال خبرنگاری درباره چک های داده شده به بازیکنان از پر بودن تمامی چک ها خبر داد.او همچنین قبل از شروع بازی در استادیوم سردارجنگل دور افتخار زد.

 

-تعدادی از نمایندگان مجلس در استان گیلان و نمایندگان شورای شهر رشت این دیدار را از نزدیک نظاره کردند.

 

-قبل از شروع مسابقه برخی از هواداران سپیدرود علیه جلال حسینی کاپیتان انزلی چی پرسپولیس شعار دادند.

 

-احمد آهی مدافع سپیدرود در دقیقه 3 بازی به دلیل برخورد با میثم تهی دست به شدت مصدوم شد و به جای وی در دقیقه 8 جواد آقایی پور وارد میدان شد.

 

-سپیدرود که در این دیدار با 3 دفاع مرکزی وارد میدان شده بود پس از مصدومیت آهی و ورود آقایی پور که یک عنصر هجومی است با تغییر آرایش به بازی ادامه داد.

 

-در نیمه دوم داوود رفعتی نماینده فدراسیون با یکی از فیلمبرداران صدا و سیما درگیری لفطی پیدا کرد تا جایی که صدای فریادهای او از فاصله چند ده متری شنیده می شد.

 

-علی نظر محمدی سرمربی سپیدرود در نیمه دوم در چند صحنه به شدت به قضاوت بیژن حیدری قاضی میدان اعتراض کرد.

 

-در نیمه دوم و روی یک صحنه خطا در میانه میدان شاهد عکس العمل شدید هواداران پرسپولیس و پرتاب بطری از سوی آنها به زمین مسابقه بودیم.

 

-حیدری قاضی میدان تا دقیقه 81 از کارت زرد خود استفاده نکرد.در مجموع در این دیدار وی یک بار در دقیقه 81 به کعبی از سپیدرود و یک بار نیز در دقیقه 84 به ربیع خواه از پرسپولیس کارت زرد نشان داد.

 

-برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری پس از دیدار در واکنش به خبر تمدید قرارداد وی در روزهای آینده گفت جزییاتی در این باره باقی مانده است.

 

-از کادرفنی سپیدرود کسی در کنفرانس خبری حاضر نشد این در حالی است که تنها دقایقی پس از پایان بازی علی نظر محمدی پستی در اینستاگرام منتشر کرد و از سپیدرودی ها خداحافظی کرد.

 

-سپیدرود با 5 شکست پی در پی از این نظر بدترین عملکرد را تا اینجای فصل در میان 16 تیم لیگ برتری از خود بر جای نهاده است.

 

-استاندارد نبودن جاده های منتهی به استادیوم سردارجنگل رشت باعث به وجود آمدن ترافیک سنگین شده بود به طوری که برای پیمودن فاصله چند کیلومتری استادیوم سردارجنگل تا شهر رشت هواداران فوتبال بیش از یک ساعت در ترافیک گرفتار شدند.

 

 

منبع: دی اسپورت

 

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام