آغاز بزرگترین رویداد فرهنگی گیلان
16 آذر 96 - 00:00

گیلان آنلاین: سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی استان به مدت یک هفته در رشت برگزار می شود.

 

 

گیلان آنلاینفیروز فاضلی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان گفت: سیزدهمین نمایشگاه کتاب به عنوان بزرگترین رویداد فرهنگی استان ساعت ۱۰ صبح امروز افتتاح خواهد شد.

 

وی با بیان اینکه این نمایشگاه سیصد و چهل و پنجمین نمایشگاه کتاب استانی کشور است که در رشت افتتاح می شود افزود: بیش از ۳۵۰ ناشر استانی و کشوری در ۲۰۰ غرفه کتب و تازه های نشر خود را ارائه می کنند.

 

فاضلی از تخفیف ۳۰ درصدی در سیزدهمین نمایشگاه کتاب گیلان خبر داد و افزود: علاقمندان می توانند بن های تخفیف را از بانک شهر مستقر در نمایشگاه و یا ۱۵ کتابفروشی فعال در شهر رشت تهیه کنند.

 

به گفته وی، کتابفروشی های مهران در خیابان معلم فاز ۲، طاعتی در ابتدای خیابان علم الهدی، صفری و رستگار در خیابان فلسطین، مژده در میدان شهرداری، میلاد در خیابان امام روبروی مسجد آفخرا، پاتوق کتاب در چهارراه میکائیل، دیبا در بیستون، کتابشهر ایران در خیابان مطهری، شهر کتاب و پدر در گلسار، فرازمند در خیابان امام خمینی جنب بانک ملت، سید هانی در حمیدیان، کادووس خیابان منظریه، وارسته خیابان نامجو ارائه کننده بن های تخفیف هستند.

 

فاضلی اظهار کرد: در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه از سه ناشر برتر، مدیران مسئول مطبوعات همراه در حوزه معرفی و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و مولفان برتر استان در حوزه های تاریخ انقلاب اسلامی، ادبیات پایداری، فرهنگ و ادبیات عامه، شعر فارسی، ادبیات داستانی، ادبیات بومی، زبان شناسی و فرهنگ ها، پژوهش، تاریخ و تمدن و فرهنگ گیلان، ثبت عکس، کودک و نوجوان و کلیات تجلیل می شود.

 

سیزدهمین نمایشگاه بزرگ کتاب گیلان از ١٦ لغایت ٢١ آذر به همت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در محل دائمی نمایشگاه های استان واقع در کیلومتر پنج جاده رشت به تهران برگزار می شود.

 

منبع: شبستان

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام