شکست تلخ ملوان مقابل مس رفسنجان در انزلی
23 آذر 96 - 00:00

گیلان آنلاین: تیم مس رفسنجان در مقابل تیم ملوان بندر انزلی به برتری دو بر یک دست یافت.

 

 

 

گیلان آنلاین: تیم مس رفسنجان در مقابل تیم ملوان بندر انزلی به برتری دو بر یک دست یافت.

 دیدار معوقه هفته هفتم مسابقات لیگ دسته اول فوتبال باشگاه‌های کشور، عصر امروز بین دو تیم ملوان بندر انزلی و مس  رفسنجان از ساعت 14 در ورزشگاه تختی انزلی برگزار شد که این دیدار با برتری دو بر یک تیم مس رفسنجان به پایان رسید.

ترکیب تیم ملوان بندر انزلی:

نیما میرزازاد، مهدی کربلایی (از دقیقه 75 خشایار زیرجد)، صائب محبی، مهیار زحمتکش، پژمان نوری، ایمان باصفا (از دقیقه 45 شهریار مغانلو)، محمدرضا نقدی‌پور، پوریا غلامی، بابک مرادی، حسین قنبری و عرفان پورافراز ( از دقیقه 89 رضا نبی‌زاده).

سرمربیگری تیم ملوان بندر انزلی را نادر دست‌نشان بر عهده داشت.

ترکیب تیم مس رفسنجان:

نیما علی‌پور، محسن ورزکار، حامد محمودی، عباس کاظمیان، سید کاظم حیات‌منش، علی اکبر حیدرنیا، جواد مولایی، حسین رسولی، محمدحسین کریم‌زاده (از دقیقه 84 نادر فتح اللهی)، سجاد حیدری (از دقیقه 77 امیر حسین موسی‌زاده) و بهزام رشید فرخی (از دقیقه 53 امیر خدامرادی).

سرمربیگری تیم مس رفستجان را علی سامره برعهده داشت.

کارت زرد: مهیار زحمتکش دقیقه 87 (ملوان بندرانزلی) امیر حسین موسی‌زاده دقیقه 87، نیما علی‌پور دقیقه 90، حامد محمودی دقیقه 90 (مس رفسنجان)

گل: بهرام رشید فرخی دقیقه 14، سجاد حیدری دقیقه 20 (مس رفسنجان)، شهریار مغانلو دقیقه 54 (ملوان بندرانزلی)

شرح بازی:

نیمه نخست: تیم مس رفسنجان توانست در دقایق ابتدای نیمه نخست بازی با استفاده از ضد حملات دو گل را وارد دروازه تیم ملوان بندر انزلی کند و پس از آن تیم ملوان بندر انزلی حملات زیادی را با استفاده از کناره‌های زمین طراحی کرد اما این حملات بی‌ثمر بود تا نیمه نخست با برتری دو بر صفر تیم مس رفسنجان به پایان برسد.

نیمه دوم: تیم ملوان بندر انزلی در دقایق ابتدایی نیمه دوم توانست یک گل را با استفاده از اشتباه بازیکنان مس رفسنجان وارد دروازه حریف کند و پس از این گل تیم ملوان بندر انزلی با استفاده از ارسال‌های مستقیم حملاتی را طراحی کرد اما این حملات بی‌نتیجه بود تا بازی با برتری دو بر یک تیم مس رفسنجان به پایان برسد.

حاشیه بازی:

پیش از آغازی بازی نادر دست‌نشان به‌همراه کادر فنی ملوان به‌سوی نیمکت تیم مس رفسنجان رفتند.

تعدادی زیادی از سکوهای ورزشگاه تختی بندر انزلی برای بازسازی تخریب شده بود.

داور در نیمه نخست بازی دو دقیقه و در نیمه دوم بازی هفت دقیقه وقت اضافه اعلام کرد.

تعداد هزار و 637 برگ بلیط در این مسابقه فروخته شد. / تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام