استاندار گیلان: چاپ
برخی مسئولین رسالت خود را در بدبخت کردن مردم می‌بینند/ مسئولین بی‌آبرو، آبروی مردم را به خطر می‌اندازند / در برخورد با مدیران خاطی هیچ مدارا و احتیاط بی‌جهتی که به ضرر مردم باشد نخواهم کرد
26 آذر 96 - 00:00

گیلان آنلاین: استاندار گیلان بابیان اینکه در برخورد با مدیران خاطی هیچ مدارا و احتیاط بی‌جهتی که به ضرر مردم باشد نخواهد کرد گفت: برخی مسئولین رسالت خود را در بدبخت کردن و ایجاد فقر برای مردم می‌بینند.

 

 

گیلان آنلاین: مصطفی سالاری در جلسه کارگروه رفع موانع تولید و رونق اقتصاد بابیان اینکه جلسات هم‌فکری مسئولین نباید بی‌جهت و بدون نتیجه باشد اظهار کرد: نباید تصمیم‌گیری‌های گرفته‌شده در این جلسات مجدداً تغییر پیدا کند.

استاندار گیلان با تأکید بر اینکه وضعیت تمام واحدهای تولیدی در کشور وضعیتی خاص است افزود: واحدهای تولیدی برخی مواقع با مشکلاتی از سوی مسئولین روبرو می‌شوند، نباید تصمیم‌گیری کارگروه‌های رفع موانع تولید بیهوده و عبث باشد.

وی با اشاره به عملکرد واحدهای تولیدی تصریح کرد: اگر ما با این شتاب عمل کنیم تا پایان سال امکان جذب سهمیه فراهم نیست، علیرغم اطمینان خاطری که مدیران شعب بانک‌های استان داده‌اند اما هنوز به وضع مطلوب نرسیده‌ایم و احتمالاً نخواهیم رسید.

سالاری بابیان اینکه عملکرد استان گلستان در حوزه تولید بسیار بهتر از استان گیلان است گفت: ما از عملکرد بانک‌های صنعت و معدن، ملت و سینا رضایت نداریم متأسفانه هر بانکی ساز خودش را می‌زند.

استاندار گیلان ادامه این وضعیت را برای تولید و اقتصاد گیلان مخرب دانست و بیان کرد: فضای اشتغال در استان گیلان بسیار نامطلوب است، برخی رعایت تقوای خود را بدبختی مردم می‌دانند، در این مملکت حقوق می‌گیرند اما مدیران استانی را می‌ترسانند تا برای مردم کاری نکنند.

وی بابیان اینکه برخی رسالت خود را در این می‌دانند که فقر و بدبختی را نصیب مردم کنند اظهار کرد: بااین‌وجود ما از هیچ تهدیدی نمی‌ترسیم، آبرو دست خداست و وظیفه شرعی و انسانی ما خدمت به مردم است و درراه خدمت به مردم از هیچ اقدامی فروگذار نمی‌کنیم و از کسی نخواهیم ترسید.

سالاری با تأکید بر اینکه خداوند به آن‌هایی که به مردم خدمت کند آبرو و عزت عطا می‌کند بیان کرد: می‌دانم که فضای کار کردن و تولید و خدمت به مردم در استان گیلان سخت و خاص است و هیچ استانی مانند گیلان نیست اما وقتی پذیرفته‌اید در این استان کارکنید باید به مردم خدمت کنید.

استاندار گیلان کار کردن مسئولین استان گیلان را به وظیفه خطیر رزمندگان در خط مقدم جبهه تشبیه کرد و گفت: شما اکنون در خط مقدم وظیفه خط‌شکنی دارید و باید شجاعانه در این فضا کارکنید بااین‌وجود که دشمن بغل‌دست خود و از جنس خودتان است.

وی با تأکید بر اینکه کسی امروز جرات نمی‌کند پول خود را در استان گیلان سرمایه‌گذاری کند افزود: وقتی منصفانه حرف می‌زنم می‌گویند من چیزی درباره استان گیلان نمی‌دانم اما بنده عمق این مطالب را پیش از آمدن به استان نیز می‌دانستم.

سالاری بابیان اینکه هیچ مدارا و احتیاط بی‌جهتی که به ضرر مردم باشد نخواهد کرد بیان کرد: از مدیران و مسئولین استانی هم انتظار دارم همین‌گونه فعالیت کنند و اگر از عداوت‌های موجود در بین مدیران و مسئولین می‌ترسند به استان‌های دیگر رفته و در خط دوم جبهه کار کنند! اینجا زیر پای ما مین و بالای سرمان آتش وجود دارد و ممکن است از پشت سر هم ستون پنجم بزنند!

استاندار گیلان مشکل بی‌کاری استان گیلان را از بی‌کفایتی و عداوت برخی مسئولین دانست و اظهار کرد: کسانی که خودشان آلوده هستند نمی‌توانند سلامتی ایجاد کنند آن‌هایی که به آبروی خود اهمیت می‌دهند آبروی مردم را در نظر می‌گیرد وگرنه به آبروی مردم نیز لطمه می‌زند.

وی با اذعان به اینکه با آگاهی به تمام این مسائل به استان گیلان آمده است تا در این شرایط خطیر شروع به فعالیت و خدمت کند گفت: من از عملکرد این کارگروه و این اعضا راضی نیستم باوجود سختی‌ها و مخاطرات جدی انتظارات بیشتری از کارگروه تولید دارم.

سالاری بابیان اینکه سرعت خدمت به مردم باید بیشتر شود تصریح کرد: به‌هیچ‌وجه از عملکرد بانک‌ها راضی نیستم و اگر به همین ترتیب ادامه پیدا کند شدیداً با بانک‌ها برخورد خواهم کرد.

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام