موظفیم برای خدمت به مردم محیط استان گیلان را آرام نگه داریم
26 آذر 96 - 00:00

گیلان آنلاین: استاندار گیلان  با بیان اینکه همواره در دولت تاکید می شود که پروژه های نیمه تمام را واگذار کنیم، میراث فرهنگی هم زمین ها را به شهرداری که متولی موضوع بوده، برگردانده است،  گفت:  ما تلاش می کنیم از موانع کار کم کنیم زیرا وظیفه داریم برای خدمت به مردم محیط استان را آرام نگه داریم.

 

 

گیلان آنلاین: در پی انتشار اخباری مبنی بر دستگیری یکی از مدیران کل در استان گیلان، استاندار گیلان امروز جهت بررسی و پیگیری موضوع در اداره کل میراث فرهنگی استان حاضر شد.

مصطفی سالاری امروز در دیدار با پرسنل و معاونین اداره کل میراث فرهنگی استان گیلان، اظهار کرد: میراث فرهنگی نقش موثری در مقوله اشتغال دارد که اگر این ظرفیت ها رامخدوش کنیم برای اشتغال مردم مشکل ایجاد کرده ایم زیرا جدی ترین خواسته مردم اشتغال است.

استاندار گیلان با بیان اینکه اشتغال اولویت مردم است که از دولت انتظار دارند تا در این راستا اقدامی انجام دهد، افزود: ما در گیلان برنامه ریزی کردیم که طی 18 ماه 5 هزار واحد بوم گردی بسازیم و در این راستا روستاها و منابع مشخص شده اند.

وی ادامه داد: اقدام دیگر هدفگذاری برای احداث واحدهای گردشگری دریایی و طرح  سالمسازی بوده که بیش از 90 مورد با سرمایه گذاری بالغ بر 20 میلیارد تومان پیش بینی شده است تا محیط امنی برای استفاده گردشگران بوجود آید و همچنین  در کنار احداث این واحدهای گردشگری هزاران شغل ایجاد می شود.

سالاری تصریح کرد:میراث فرهنگی در گیلان که استان گردشگر پذیر است، وظیفه بسیار سنگینی دارد لذا از همه همکاران این نهاد می خواهیم که با وجود اتفاقات پیش آمده دلسرد نشوند، با توجه به اینکه سختی کارتان بیشتر شده لذا هنر ما این باشد که در چنین محیط سخت و با وجود موانع، کار کنیم.

استاندار گیلان با بیان اینکه ایثارگران روزی با پذیرفتن خطرات، با از خودگذشتگی در خط مقدم حاضر شدند و اکنون مورد تکریم قرار می گیرند، گفت:خودمان را با رشادت های آن بزرگواران مقایسه نمی کنیم، اما معتقدیم کار کردن برای مردم رشادت می خواهد و یقین داشته باشید آنچه که می ماند، صادقانه کار کردن برای مردم است.

وی تاکید کرد: موانع همواره وجود دارد و حتی ممکن است شدیدتر شود اما باید بپذیریم، اگر صادقانه به مردم خدمت کنیم، خدا از آبروی ما حفاظت می کند. هدف ما باید با شجاعت کار کردن برای مردم باشد.

سالاری با بیان اینکه همواره در ستاد اقتصاد مقاومتی تاکید می شود که پروژه های نیمه تمام را واگذار کنیم، میراث فرهنگی هم زمین ها را به شهرداری که متولی موضوع بوده، برگردانده است، خاطرنشان کرد: ما تلاش می کنیم از موانع کار شما کم کنیم زیرا وظیفه داریم برای خدمت به مردم محیط استان را آرام نگه داریم، همواره هم قدردان کارهای شما هستیم.

 

منبع: ایسنا

 

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام