بیوگرافی حسین عطایی بچه ده ساله ای که مشاور نوبخت شد
16 دی 96 - 21:03

گیلان آنلاین: حسین عطایی با ١٠سال سن استاد طراحی خودرو است و از سوی محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه حکم مشاور دارد. در ادامه به بیوگرافی حسین عطایی بچه ده ساله ای که مشاور نوبخت شد می پردازیم. 

 

 

 

گیلان آنلاین: حسین عطایی با ١٠سال سن استاد طراحی خودرو است و از سوی محمدباقر نوبخت رییس سازمان برنامه و بودجه حکم مشاور دارد. در ادامه به بیوگرافی حسین عطایی بچه ده ساله ای که مشاور نوبخت شد می پردازیم.

حسین عطایی نابغه ۱۱ ساله کرجی که تا کنون ۱۶ اختراع داشته و ۶ اختراع خود را ثبت کرده است، ازبرنامه ها و رازهای موفقیت خود سخن گفت.

وی نفر اول طرح صنعتی کتیا (کار با نرم افزارهای طراحی) در مجتمع فنی تهران و نفر اول تریدی مکس (نرم افزار پیشرفته طراحی) در جهاد دانشگاهی است.

این نابغه کرجی در کلاس پنجم ابتدایی درس می خواند، اما به مدرسه نمی رود و به طور غیرحضوری درس هایش را می خواند و در یک روز همه امتحانهایش را می دهد.

 

نابغه ۱۱ ساله کرجی با ۱۶ اختراع

عطایی ایده هایش را در بخش های هوافضا، الکترونیک، صنایع کشتیرانی، مبلمان شهری و مبلمان اداری معرفی کرد.

 

عطایی که ایده های خلاقانه ای در زمینه طراحی خودرو دارد و مورد توجه برخی از خودروسازهای مشهور جهان قرار گرفته است، گفت که برای اجرای ایده های خود نیازهایی دارد که نخستین نیازش یک لب تاب قوی و ویژه طراحی های صنعتی برای پیاده کردن طرح های خلاقانه خود است.

 

پدر حسین عطایی نیز گفت که وی تنها به موضوع علم و ایده پردازی نمی پردازد بلکه در مسایل شخصی زندگی و امور دینی و مذهبی نیز توجه ویژه دارد. حسین اهل هیات و خواندن قرآن است و نمازهایش را به طور کامل می خواند.

 

حسین عطایی به حدی خلاقیت دارد که تاکید می کند که هیچ نگرانی درباره کپی شدن ایده ها و طرح هایش ندارد زیرا به ذهن و ایده پردازی خود ایمان دارد و می تواند ایده های جدید ارائه کند.

وی تاکید می کند که تا کنون دو نمادگلزار شهدا در شهرهای گیلان را طراحی کرده است.

 

عطاءالله ربانی- رئیس پارک علم و فناوری استان البرز- با اشاره به نبوغ و خلاقیت این دانش آموز کرجی، گفت: این نابغه کرجی زیر پوشش پارک علم و فناوری استان قرار گرفته و قرار است در هفته پژوهش و نمایشگاهی که به مناسبت این هفته برگزار شده، معرفی شود.

 

منبع: در اپ بال

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام