نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی: چاپ
ایجاد اشتغال در استان با سپردن موقت زمین‌های کشاورزی به فارغ‌التحصیلان/ فرار سرمایه‌گذاران از گیلان به دلیل عدم هماهنگی بین ادارات
21 دی 96 - 19:36

گیلان آنلاین: نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: در حال حاضر سرمایه‌گذار وارد گیلان می‌شود اما به علت عدم هماهنگی میان ادارات، عدم ارائه مجوزهای لازم و عدم‌حمایت از وی از استان گیلان فرار می‌کند.

 

 

گیلان آنلاین: حسن خسته بند ظهر امروز در جلسه شورای برنامه‌ریزی استان گیلان در سالن غدیر استانداری گیلان اظهار کرد: مدیران گیران در بدترین وضعیت در حال کار کردن هستند.

وی با اشاره به وضعیت بودجه کشور در سال 97 و مراحل بررسی آن افزود: امسال سال بدی به لحاظ بودجه بود و سال بعد نیز وضعیت بودجه بدتر از امسال است.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر لزوم بهره‌مندی از ظرفیت‌های استان گیلان گفت: این استان دارای زمین‌های کشاورزی بسیار زیادی است که با اجاره دادن موقت آن به فارغ‌التحصیلان می‌توانیم آن‌ها را زیر کشت برده و علاوه بر اشتغال‌زایی از خروج ارز خودداری کنیم.

وی تعداد آب‌بندان های استان گیلان را 9 تا 11 هزار و مساحت تالاب‌های استان را 11 تا 13 هزار هکتار عنوان کرد و افزود: از این تالاب‌ها و آب‌بندان ها می‌توان برای پرورش آبزی استفاده کرد.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی گفت: در سال گذشته بیش از 600 میلیارد تومان به بخش صنعت استان گیلان تزریق شد اما الآن باید بررسی شود که این مبلغ چه شد و چه تأثیری داشت.

خسته بند گفت: در حال حاضر سرمایه‌گذار وارد گیلان می‌شود اما به علت عدم هماهنگی میان ادارات، عدم ارائه مجوز های لازم و عدم‌حمایت از وی از استان گیلان فرار می‌کند.

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام