مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان: چاپ
حمل و نقل ترکیبی از اهمیت ویژه‌ای در استان گیلان برخوردار است
22 دی 96 - 00:00

گیلان آنلاین: مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان با بیان اینکه رسیدن به استاندارهای جهانی جهت حمل و نقل ایمن باید به‌صورت ویژه در استان گیلان پیگیری شود گفت: حمل و نقل ترکیبی از اهمیت ویژه‌ای در استان گیلان برخوردار است..

 

 

گیلان آنلاین: شعبانعلی خاوری در نخستین جلسه کمیته‌های تخصصی حمل و نقل، ریلی و ترکیبی و در پنجمین جلسه شورای ترافیک استان گیلان اظهار داشت: حمل و نقل ترکیبی از اهمیت ویژه‌ای در استان گیلان برخوردار است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان گیلان با بیان اینکه در اکثر کشورهای توسعه یافته جهان افرادی که در حوزه حمل‌‌و‌نقل دریایی فعالیت می‌کنند در کنار این اقدام از ناوگان ریلی و جاده‌ای هم بهره‌مند می‌شوند گفت: کریدورها با حمل‌ونقل ترکیبی به‌طور مطلوب فعال می‌شوند.

رئیس شورای حمل و نقل استان گیلان اهمیت حمل و نقل ایمن با استانداردهای جهانی جهت ترانزیت کالا از کشورهای همسایه را حائز اهمیت عنوان کرد و افزود: رسیدن به استانداردهای جهانی جهت حمل و نقل ایمن باید به‌صورت ویژه در استان گیلان پیگیری شود.

خاوری ترانزیت و قابلیت انتقال کالا از طریق هوا، خطوط ریلی، جاده و دریا در کمترین زمان ممکن را از اهداف صنعت حمل‌و‌نقل استان گیلان عنوان کرد و اظهار داشت: اهداف حمل و نقل ترکیبی در استان گیلان باید با حساسیت ویژه‌ای رعایت شود.

 وی استان گیلان را یکی از گردش‌پذیر‌ترین استان‌های کشور نام‌برد و با تاکید بر اینکه این استان سالانه بیش از 30 میلیون گردشگر دارد افزود: با توسعه ناوگان حمل و نقل استان گیلان گردشگران باید در  کوتاه‌ترین زمان ممکن از طریق حمل و نقل جاده‌ای، ریلی و ترکیبی به مقصد خود برسند.

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام