استاندار گیلان : چاپ
مباحث توسعه‌ای استان گیلان نیازمند دیدگاهی فرابخشی است
22 دی 96 - 00:00

گیلان آنلاین: استاندار گیلان با بیان اینکه ارزیابی اجتماعی در تمامی پروژه‌های کلان استان یک اصل اساسی است گفت: موضوعات توسعه‌ای استان گیلان نیازمند دیدگاهی کلان، جامع و فرابخشی است.

 

 

گیلان آنلاین: مصطفی سالاری در نخستین جلسه کمیته‌های تخصصی حمل و نقل جاده ای، ریلی و ترکیبی و در پنجمین جلسه شورای ترافیک استان گیلان اظهار داشت: کلیات مباحث حمل و نقل در استان گیلان همواره حائز اهمیت است.

استاندار گیلان با اشاره به  تدوین برنامه‌های راهبردی 5 ساله استان در کمیته‌های 48 گانه تخصصی خاطرنشان کرد: پیگیری مباحث بخش‌های مختلف استان براساس تقسیم کار در کمیته‌های تخصصی صورت می‌گیرد.

سالاری با بیان اینکه  بخش حمل و نقل قسمتی مهم و تأثیرگذار در تمامی حوزه‌ها و ابعاد مختلف استان است تصریح کرد: در حوزه حمل و نقل با دید راهبردی و به همراه همدلی و هم‌افزایی  باید به‌طور ویژه در راستای توسعه استان گام برداریم.

وی ارزیابی اجتماعی در تمامی پروژه‌های کلان استان را یک اصل اساسی عنوان و با بیان اینکه تمامی ابعاد مختلف پروژه‌های کلان در استان ارزیابی و بررسی می‌شود گفت: اجرای پروژه‌های انجام شده در استان برای خدمت به مردم است و مردم باید تاثیرات مثبت پروژه‌ها را در زندگی اجتماعی خود ارزیابی کنند.

سالاری در نظر گرفتن افق بلندمدت در اجرای پروژه‌ها را یک ضرورت دانست و با تاکید بر اینک ترسیم افق روشن گیلان توسعه یافته در نشست‌های تخصصی استان صورت می‌‌گیرد اظهار داشت: موضوعات توسعه‌ای استان گیلان نیازمند دیدگاهی کلان، جامع و فرابخشی است.

نماینده عالی‌ دولت در استان گیلان با تاکید بر اینکه تدوین برنامه‌های راهبردی 5 ساله در بخش حمل و نقل برای استان گیلان یک ضرورت است بیان کرد: تدوین برنامه‌های جامع و اثرگذار عاملی مطلوب در تحقق و پیگیری مباحث توسعه‌ای استان گیلان است.

وی با بیان اینکه تحلیل درست و جامع در کاهش تلفات جاده‌ای استان گیلان با توجه به ظرفیت‌های گردشگری استان یک ضرورت است گفت: با تصمیم‌گیری، فرهنگ‌سازی و اقدامات کم هزینه می‌توان از بروز حوادث و تلفات جاده‌ای جلوگیری و اقدامات موثری در افزایش ایمنی‌راه‌ها پدید آورد.

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام