گله معاون وزیر بهداشت از نبود مرکز جامع برای بیماران سرطانی در گیلان/ سکوت سنگین انوش برزیگر در خصوص تغییر محل هزینه کرد بودجه سرطانی های گیلان/ احتمال تحقیق و تفحص از دوره مدیریتی برزیگر
19 بهمن 96 - 00:00

گیلان آنلاین: اقدامات این چنینی برزیگر در دوره ریاست و حاشیه سازی های هر از چند گاه وی پس از برکناری زودهنگام از ریاست، موجب شده تا یکی از نمایندگان عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی موضوع تحقیق و تفحص از این دانشگاه در بازه زمانی مربوط به مدیریت برزیگر را کلید زند.

 

 

 

گیلان آنلاین: دکتر جان بابایی معاون درمان وزیر بهداشت روز گذشته طی سفر به گیلان با حضور در اکثر شهرستان های این استان از مراکز درمانی آن بازدید به عمل آورد.

جان بابایی در حاشیه این بازدیدها و طی گفتگویی اظهار داشت: « هر چند که بخش خصوصی در این استان گام‌های خوبی برداشته ولی در بخش دولتی مرکزی جامع و مناسب برای درمان بیماری‌های سرطان نداریم.»

معاون درمان وزیر در حالی از عدم وجود مرکزی دولتی و جامع در زمینه بیماری های سرطان سخن می گوید که بودجه شش میلیارد تومانی در سال 1393 به دانشگاه علوم پزشکی گیلان اختصاص یافت اما با تغییر ردیف بودجه، این اعتبار در زمینه های دیگری هزینه شد! و پس از گذشت سه سال انوش برزیگر رییس وقت این دانشگاه همچنان در خصوص علت تغییر محل هزینه کرد بودجه سرطانی های گیلان سکوت کرده است و خود را پاسخگو نمی داند.

اقدامات این چنینی برزیگر در دوره ریاست و حاشیه سازی های هر از چند گاه وی پس از برکناری زودهنگام از ریاست، موجب شده تا یکی از نمایندگان عضو کمیسیون بهداشت ودرمان مجلس شورای اسلامی موضوع تحقیق و تفحص از این دانشگاه در بازه زمانی مربوط به مدیریت برزیگر را کلید زند.

در صورتی که این تحقیق و تفحص رسماً به جریان افتد، پاسخ بسیاری از پرسش ها از جمله اتمام ناگهانی دوره مسئولیت کوتاه فرزند برزیگر به عنوان رییس بیمارستان شفت و سفر خارج از کشور او روشن خواهد شد.

از سویی باید از برخی ارگان های مسئول پرسید که آیا حفظ حرمت موی سفید یک شخص مسن از حفظ حرمت مردم استان به ویژه حقوق بیماران سرطانی گیلان اهمیت بیشتری دارد؟!

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام