جشن خیریه لبخند در رشت برگزار شد
20 بهمن 96 - 00:00

گیلان آنلاین: جشن خیریه لبخند به مناسبت هفته جهانی سرطان در رشت برگزار شد.

 

 

 

گیلان آنلاین: جشن خیریه لبخند به مناسبت هفته جهانی سرطان در رشت برگزار شد.


به گزارش گیلان آنلاین از رشت، پنجمین جشن خیریه لبخند به همت گروه خیریه لبخند با حضور پر شور مردم نوع دوست گیلانی و مسئولان استانی و شورای شهر رشت در سالن اجتماعات مرکز آموزشی درمانی هفده شهریور رشت در کنار کودکان بیمار و والدین آنها برگزار شد.


در این مراسم کودکان بیمار به همراه والدین خود از بخش های درمانی بیمارستان 17شهریور آمدند و ساعتی را در کنار مردم گذراندند تا اندکی از غبار درد که بر چهره های زرد آنان نشسته کمرنگ تر شود.

سرطان علاوه بر درد، هزینه هم دارد و در این مراسم چندین تابلو نقاشی و دست ساخته های اهدایی خیرین به مزایده و فروش گذاشته شد و به بالاترین قیمت ها فروخته شد تا صرف هزینه های درمان این کودکان رنج دیده شود.

شورای شهر رشت و استانداری و مجمع خیرین سلامت و بسیاری از خیرین در این طرح مشارکت کردند و مبلغ 30 میلیون تومان در این جشن به بیماران هدیه شد تا کمی از بار مخارج درمان این کودکان کاسته شود.

همه جشن ها با لبخند همراه است اما اینجا اشکها بر لبخندها چیره شده و چشمان حاضرین هر لحظه بارانی می شد.اینجا امید جریان دارد و گویی فرشتگان این همه دل پرمهر و عطوفت را زنجیروار گردهم آورده بود.

کودکان بیمار با سرم در دست همچنان لبخند می زدند و مادران و پدران این گوهرهای خود را در آغوش کشیده بودند و آرام اشک می ریختند.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام