استاندار گیلان: چاپ
روحانیون زبان گویای مردم برای انتقال مشکلات به مسئولان هستند
21 بهمن 96 - 21:08

گیلان آنلاین: شنیدن حرف و مشکلات مردم توسط روحانیون و انتقال آن به مسئولان اجرایی تاثیر مطلوبی در رفع هر چه سریع‌تر معضلات دارد.

 

 

گیلان آنلاین: مصطفی سالاری عصر امروز در دیدار با علما‌ء و روحانیون استان گیلان اظهار داشت:‌ روحانیون و علماء به علت جایگاه مردمی که در جامعه دارند می‌توانند حلقه رابط بین مسئولان اجرایی و مردم برای حل مشکلات باشند.

استاندار گیلان برگزاری این نشست‌ها را فرصتی برای شنیدن دغدغه‌های مردم دانست و افزود:‌ در حال حاضر همه باید در کنار هم و با تعامل و دوری از تخریب همدیگر فضای مطلوب خدمت‌رسانی به مردم را هر چه بهتر فراهم آوریم.

نماینده عالی دولت در استان گیلان با اشاره به لزوم رسیدگی به مشکلات مردم عنوان کرد:‌ همه مسئولان باید در کنار هم زمینه‌های رضایت‌مندی مردم را فراهم کنند زیرا دشمنان در کمین هستند با خدشه به این سرمایه بزرگ، پایه‌های نظام را سست کنند.

سالاری با بیان اینکه مشکلات تنها در حوزه اقتصادی خلاصه نمی‌شوند ابراز داشت: ‌برای رفع این موانع روحانیون نیز به‌عنوان زبان گویای مردم در راه انتقال دغدغه‌های موجود جامعه به مسئولان اجرایی کشور و البته استان کمک بیشتری داشته باشند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان نیز در این نشست تصریح کرد:‌ استان گیلان از جمله استان‌های پرجمعیت در سطح کشور محسوب می‌شود و با تدابیر اندیشیده شده در این سازمان، بیش از 140 روحانی در روستاها و بخش‌های مختلف استان مستقر شده‌اند.

حجت الاسلام والمسلمین جمال یاری خاطرنشان کرد:‌ تشکیل شورای فرهنگی روستاها متشکل از عضو شورای اسلامی، ‌هیئت امنا،‌ روحانیت محل به همراه دیگر اعضاء یکی از ابتکارات ویژه سازمان تبلیغات اسلامی استان گیلان است.

وی با اشاره به حضور روحانیون در روستاهای محروم استان عنوان کرد:‌ تعداد 50 نفر از روحانیون با 130 ساعت آموزش و دیدن دوره های مختلف آموزشی مانند تربیت مربی،‌ کار با کودک و نوجوان برای حضور در بخش‌های مختلف آماده شده‌اند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان گیلان خاطرنشان کرد:‌ با وجود فضای محازی، ‌ماهواره ها و کانال‌های مختلفی که در دسترس کودکان و نوجوانان قرار گرفته‌ است لزوم برنامه‌ریزی در این حوزه از سوی این اداره کل بسیار مورد توجه قرار دارد.

 

 

 

 

منببع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام