پلیس انگلیس اعلام کرد: چاپ
بازداشت ۴ نفر در حمله به سفارت ایران در لندن
19 اسفند 96 - 11:34

گیلان آنلاین: به گفته پلیس به هیچ فردی در جریان این اتفاق آسیبی وارد نشد و مهاجمان پس از سه ساعت اعتراض و حضور در ساختمان سفارت توسط پلیس بازداشت شدند.

 
 

 

 

 

گیلان آنلاین: درپی حمله تعدادی از حامیان آیت الله شیرازی به سفارت ایران در لندن و پایین کشیدن پرچم ایران چهار نفر توسط پلیس بازداشت شدند.

سخنگوی پلیس لندن دراین باره گفت که چهار نفر به اتهام وارد آوردن خسارت و ورود غیرقانونی به محوطه دیپلماتیک بازداشت شدند.

به گفته پلیس به هیچ فردی در جریان این اتفاق آسیبی وارد نشد و مهاجمان پس از سه ساعت اعتراض و حضور در ساختمان سفارت توسط پلیس بازداشت شدند.

«حمید بعیدی نژاد» سفیر ایران در انگلیس در حساب توئیتری خود نیز نوشته بود: تعداد اندکی به سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن تعرض کردند و با شکستن پرچم در حال شعار علیه مقامات کشور و لعن عایشه، ابوبکر، عمر و عثمان هستند. به هنگام ورود آنها با چماق و قمه دیده شدند. پلیس در محل حاضر شده است.

بهرام قاسمی، سخنگوی وزارت خارجه ایران دراین باره گفت: سفیر انگلیس در تهران نیز ضمن ابلاغ عذرخواهی رسمی دولت انگلیس گفت: پلیس ضدشورش انگلیس در محل حضور یافته و اوضاع را تحت کنترل دارد. وی گفت تمامی اقدامات لازم برای محافظت از جان دیپلمات های ایران و جلوگیری از ورود مهاجمین به داخل سفارت به عمل آمده است.

 

 

 

 

منبع: رویترز

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام