جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان: چاپ
الگوگیری از رفتار رزمندگان دفاع مقدس مانع تاخت و تاز بر بیت المال است
21 اسفند 96 - 19:55

گیلان آنلاین: اگر از رفتار و منش رزمندگان دوران دفاع مقدس در حفظ بیت المال درس بگیریم دیگر تاخت و تاز بر بیت المال صورت نمی‌گیرد.

 

 

 

گیلان آنلاین: همایش گرامیداشت روز "راهیان‌ نور" با حضور جمعی از خادمان اردوهای راهیان نور، فرماندهان سپاه قدس گیلان و خانواده‌های شهدا در رشت برگزار شد‌.

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان در حاشیه این مراسم در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم با بیان اینکه دوران دفاع مقدس همانند عاشورا دارای درس‌هایی برای بشریت است گفت: عبرت‌های دوران دفاع مقدس از طریق اردوهای نور به نسل جدید منتقل می‌شود.

سرهنگ پاسدار علی توشه، فتح "فاو" را یکی از نمونه‌های توانایی ایران در مقابله با تهدیدات دشمنان دانست و اظهار داشت: امروز طرح فتح "فاو" در بسیاری از دانشگاه‌های دنیا تدریس می‌شود‌.

وی با بیان اینکه دشمنان انقلاب در دوران دفاع مقدس حتی "سیم‌خاردار" را هم بر ملت ایران تحریم کرده بوند خاطرنشان کرد: درس گرفتن از وقایع دفاع مقدس سبب شده است تا امروز ترسی از تحریم دشمنان نداشته باشیم‌

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان با اعلام اینکه در زمان دفاع مقدس رزمنده‌ای قبل از ورود به میدان مین پوتین‌های خود را از پا درآورد تا حق بیت‌المال بر گردنش نباشد افرود: اگر از چنین وقایعی درس بگیریم دیگر تاخت و تاز بر بیت المال صورت نمی‌گیرد.

یکی از راویان و نویسندگان دفاع مقدس نیز در این مراسم ضمن حضور در مقابل دوربین تسنیم با تاکید بر لزوم بیان وقایع دفاع مقدس برای نسل جوان خاطرنشان کرد: جوانان وقتی در مناطق عملیاتی حضور پیدا می‌کنند به اهمیت ایثارگری رزمندگان پی می‌برند.

پدر شهید "نریمان مددی مژدهی" یکی از شهدای راهیان نور استان گیلان خطاب به مخاطبان جوان تسنیم تصریح کرد: نسل جدید ایثارگری شهدا را ندیده است و لازم است تا با حضور در مناطق عملیاتی این نکته را درک کنند که شهدا برای حفظ آرمان‌های جمهوری اسلامی جانشان را فدا کردند.

 

 

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام