افتخارآفرینی گیلان در مسابقات قهرمانی هاپکیدو «WHC» کشور
22 اسفند 96 - 10:39

گیلان آنلاین: هفدهمین دوره از رقابت های هاپکیدوی «WHC» قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.


 

 

 

گیلان آنلاین: هفدهمین دوره از رقابت های هاپکیدوی قهرمانی کشور و انتخابی تیم ملی با حضور 406 فایتر و 16 داور ملی و بین المللی از 13 استان روز جمعه، 18 اسفندماه در مرکز سالن همایش ها و نمایشگاه های بین المللی منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

میثم خرقه پوش،رئیس روابط عمومی هیئت ورزش های رزمی استان گیلان در گفت وگو با ایسنا اظهار کرد:این رقابت ها در دو بخش آقایان و بانوان با حضور مدیران و معاونین سازمان منطقه آزاد انزلی، نایب رئیس و دبیر کنفدراسیون جهانی هاپکیدو، مسئولین هیئت ورزش های رزمی گیلان، ورزشکاران و اقشار مختلف به مدت سه روز انجام شد.

وی افزود:فایترهای شرکت کننده در دو استایل دفاع شخصی و مبارزه و در رده های سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، امید و بزرگسالان با هم به رقابت پرداختند.

خرقه پوش ادامه داد: تیم هاپکیدو «WHC» قهرمانی بانوان کشور که با رقابت 185 رزمی کار از استان های تهران، البرز، قم، قزوین، گیلان، مازندران و خراسان رضوی انجام گرفت در خاتمه تیم گیلان با 7 مدال طلا، 3 مدال نقره و هفت مدال برنز نایب قهرمان این دوره از رقابت ها معرفی شد.

رئیس روابط عمومی هیئت ورزش های رزمی گیلان خاطرنشان کرد: در بخش بانوان تیم قزوین با 15 مدال طلا، 6 مدال نقره و 3 مدال برنز قهرمان شد و تیم خراسان رضوی نیز با 3 مدال طلا، 4 مدال نقره و 3 مدال برنز در مکان سوم ایستاد.

وی یادآور شد: تیم هاپکیدو «WHC» آقایان نیز با شرکت 221 فایتر با هم به رقابت پرداختند که در پایان تیم گیلان با 12 مدال طلا، 6 مدال نقره و 8 مدال برنز به عنوان قهرمانی دست یافت و خراسان رضوی با 4 مدال طلا، 6 نقره و 3 برنز دوم شد و مازندران با 4 مدال طلا، 5 نقره و 4 برنز در جایگاه سوم ایستاد.

خرقه پوش، با بیان اینکه مرتضی حسن زاده رئیس و مونا شفیع نژاد نایب رئیس هیئت ورزش های رزمی گیلان به عنوان ناظر، تیم گیلان را در این دوره از مسابقات همراهی کردند، افزود: برترین های هر دو بخش اردیبهشت ماه 97 به اردوی آماده سازی انتخابی تیم منتخب ایران به منظور حضور در دومین دوره بازی های آسیایی هاپکیدو در شهر دبی امارات متحده عربی دعوت شدند.

 

 

 

 

منبع: ایسنا

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام