نیروهای مسلح ایران غافلگیر نخواهند شد
24 فروردین 97 - 10:02

گیلان آنلاین: رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش بابیان اینکه دشمنان بدانند نیروهای مسلح ایران غافلگیر نخواهند شد، گفت: امروز به ابزار دفاعی بسیار پیشرفته‌ای دست‌ یافته‌ایم و هیچ کشوری جرأت تجاوز به خاک کشور را ندارد.

 

 

 

 

گیلان آنلاین: امیر احمدرضا پوردستان  عصر امروز در مراسم گرامیداشت دومین سالگرد شهادت شهید مدافع حرم مرتضی زرهرن بابیان اینکه دشمنان بدانند نیروهای مسلح  غافلگیر نخواهند شد، اظهار کرد: امروز به شکر خدا و همت جوانان این مرزوبوم به ابزار دفاعی بسیار پیشرفته‌ای دست‌یافته‌ایم که هیچ کشوری جرئت تجاوز به خاک کشور را ندارد.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: شهدای مدافع حرم خالصانه به میدان جنگ رفتند و آنچه را که در توان داشتند برای حفظ انقلاب و دفاع از کشور و حرم بکار گرفتند.
وی ادامه داد: بالاترین درجه‌ای که یک فرد در دوران زندگی‌اش می‌تواند به آن برسد شهادت است که این عزیزان شهیدان مدافع حرم به این درجه رفیع رسیدند.

پوردستان تصریح کرد: آمریکایی‌ها از طریق‌های مختلف نظم و امنیت کشورها را برهم‌می‌زنند و از طریق نفوذ در کشور هرج و مرج ایجاد می‌کنند تا به خواسته‌هایشان برسند.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان‌اینکه مأموریت ارتش در سوریه اعزام نیروهای هوایی برای ارسال کمک غذایی و امدادی بود، افزود: نیروی هوایی بسته‌های امدادی و غذایی را به مناطق محاصره‌شده می‌رساندند.

دشمنان  به دنبال راه‌اندازی جنگ‌های نیابتی علیه ما هستند
پوردستان افزود: برای اعزام نیروی مستشاری به سوریه دعوت از نیروها کردیم ثبت‌نام کنند که این‌قدر نیروهای زیادی ثبت‌نام کردند که ما در انتخابمان جهت اعزام به مشکل می‌خوردیم و اینها کسانی بودند که برای حفظ امنیت کشورشان راضی بودند از جان و زندگی‌شان بگذرند.

وی با اشاره به اینکه ما امروز با تهدید جدیدی مواجه هستیم و آن‌هم ضربه زدن دشمن در تمام حوزه‌ها، بنابراین وظیفه‌داریم در قبال این تهدیدات مجهز شویم، افزود: اولین تهدید امروز ما جنگ‌های نیابتی است و از مدت‌ها قبل دشمنان به دنبال آن بوده‌اند جنگ را داخل کشور ما بکشانند که با رشادت و فداکاری تمامی نیروهای مسلح و هدایت فرمانده کل قوا تمام نقشه‌هایشان نقش بر آب شد.

رئیس مرکز مطالعات راهبردی ارتش جمهوری اسلامی ایران گفت: تهدید جنگ نرم یکی از مهم‌ترین تهدیدات دشمن است که سرمایه‌گذاری زیادی در این راستا داشته‌اند و آینده را نشانه گرفتند.
پوردستان با بیان اینکه والدین باید نسبت به حضور جوانان و فرزندان خود در فضای مجازی نظارت بیشتری داشته باشند، گفت: امروز دشمن سرمایه‌گذاری زیادی در بحث فضای مجازی کرده که این خود یک هشدار است.

 

 

 

 

 

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام