مسئول بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان خبر داد: چاپ
تشکیل هیات اندیشه‌ورزی در بسیج جامعه زنان گیلان
25 فروردین 97 - 10:16

گیلان آنلاین: هیئت اندیشه ورزی بسیج جامعه زنان جمعی از صاحب نظران و خبرگان راهبرد اندیش در حوزه زنان و خانواده هستند.

 

 

 

گیلان آنلاینمینا کرم بیجاری در ششمین مجمع استانی قشر بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان که امروز در سالن شهدای صالحین برگزار شد،اظهار کرد:بسیج جامعه زنان اولین و گسترده‌ترین تشکل مردمی زنان است که بعد از پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی در راستای حفظ انقلاب و دستاوردهای آن ایجاد شد .

وی با اشاره به تشکیل هیات اندیشه‌ورزی در بسیج جامعه زنان استان، تصریح کرد:هیئت اندیشه ورزی بسیج جامعه زنان جمعی از صاحب نظران و خبرگان راهبرد اندیش در حوزه زنان و خانواده هستند که بر مبنای تدابیر مقام معظم رهبری و در راستای تحقق اهداف بسیج جامعه زنان استان را برای تحقق درون سازمانی و برون سازمانی کمک می‌کنند.

مسؤل بسیج جامعه زنان سپاه قدس گیلان تولید فکر و ایده، خط نگاری و راهبردنگاری، هدایت عمومی هیئت‌های اندیشه‌ورز در لایه‌های زیرین قشر استان و حل مسائل و مشکلات راهبردی در حوزه زن و خانواده را از کارکردها و وظایف هیات اندیشه‌ورزی عنوان کرد.

کرم بیجاری تعداد اعضای هیئت را حداقل 8 و حداکثر 15 نفر از اعضای حقیقی و حقوقی دانست و گفت: متناسب با موضوع مورد بررسی در هیئت اندیشه‌ورز از افراد مدعو نیز در جلسات دعوت می‌شود.

وی در ادامه با اشاره به نامگذاری سال از سوی مقام معظم رهبری به نام حمایت از کالای ایرانی خاطرنشان کرد:باید فرهنگ استفاده از کالای ایرانی را در جامعه گسترش دهیم و با خرید کالای ایرانی از تولید ملی حمایت کنیم.

 

 

 

 

 

منبع: ایسنا

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام