نماینده مردم بندرانزلی مطرح کرد: چاپ
اعلام آمادگی مجلس برای قانون‌گذاری و نظارت بیشتر برای حمایت از کالای ایرانی
25 فروردین 97 - 10:19

گیلان آنلاین: باید با مدیرانی که اهتمام به خرید کالای ایرانی ندارند برخورد شود.

 

 

 

گیلان آنلاین: حسن خسته بند با بیان اینکه تحقق شعار سال مدیرانی متعهد و متخصص را می‌طلبد اظهار کرد: همه آحاد ملت باید در مصرف کالای ایرانی تعصب داشته باشند و مدیران در رأس آن قرار دارند.

وی با تأکید بر اینکه باید با مدیرانی که اهتمام به خرید کالای ایرانی ندارند برخورد کرد بیان کرد: می‌طلبد اصحاب رسانه و جراید بررسی‌هایی از مصرف کالایی ایرانی توسط مسئولین گزارش‌هایی را تهیه کنند و به سمع و نظر همگان برسانند.

نماینده مردم بندرانزلی در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید مشخص شود چند درصد از کالای مصرفی مسئولان از محصولات ایرانی است افزود: باید مشخص شود که در سال‌هایی که مزین به نام اقتصادی و حمایت از کالا و سرمایه ایرانی بوده مدیران و مسئولان چند درصد از مصرف کالای خارجی را در سبد مصرف خود کاهش داده‌اند.

عضو مجمع نمایندگان گیلان در خانه ملت با تأکید بر اینکه همه نیازهای روزمره و غیر روزمره مردم و مسئولان ایرانی باید از کالای داخلی تأمین شود تصریح کرد: مصرف کالای داخلی باید از خود مسئولین شروع شود و یقیناً این نوع فرهنگ‌سازی چاره‌ساز و مؤثر خواهد بود.

خسته با تأکید بر اینکه باید بازخورد فرمایش رهبر معظم انقلاب در مدیران و مسئولان خود را نشان دهد گفت: مجلس شورای اسلامی یقیناً در راستای مصرف و حمایت از کالای ایرانی کمیسیون ویژه‌ای را تشکیل خواهد داد و در جهت قانون‌گذاری‌ها و نظارت بیشتر بر اجرای آن فعالانه‌تر عمل می‌کند.

 

 

 

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام