قائم مقام صدا و سیمای مرکز گیلان: چاپ
مستند فاخر شهدای مدافع حرم در مرکز گیلان تولید می‌شود
26 فروردین 97 - 22:09

گیلان آنلاین: در سال ۹۷ مستندی فاخر با موضوع شهدای مدافع حرم تهیه و تولید می‌شود.

 

 

 

گیلان آنلاین: محمدباقر باقرزاده صبح امرور در جلسه کمیته فرهنگی و رسانه‌ای حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس گیلان در رشت اظهار داشت: باید از ظرفیت رسانه‌ها برای بزرگداشت حماسه سوم خرداد استفاده کرد.

قائم مقام صدا و سیمای مرکز گیلان با بیان اینکه رسانه‌ها و فضای مجازی نقش کلیدی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت دارند عنوان داشت: سوم خرداد فرصتی برای بازنگری و مرور حماسه‌ها و دلاوری‌هایی است که در طول تاریخ ماندگار شده است.

باقرزاده با اشاره به نقش رسانه‌ها در تشریح ابعاد مختلف حماسه سوم خرداد خاطرنشان کرد: با توجه به نقارن ایام سوم خرداد و ماه مبارک رمضان، ویژه برنامه افطار شبکه باران در این ایام با موضوع تشریح ابعاد حماسه سوم خرداد پخش می‌شود.

وی ضمن تشریح دیگر اقدامات صدا و سیمای مرکز گیلان در راستای بزرگداشت سوم خرداد ابراز داشت: پخش فیلم‌های سینمایی با موضوع سوم خرداد و دفاع مقدس، پخش تیزر، زیرنویس و اطلاعیه مراسمات مربوط به این ایام ووپخش ویژه برنامه‌ زنده در روز سوم خرداد از جمله این اقدامات است.

قائم مقام صدا و سیمای مرکز گیلان با اعلام اینکه صدا و سیمای مرکز گیلان در سال 97 مستندی فاخر با موضوع شهدای مدافع حرم تهیه می‌کند خاطرنشان کرد: مراسمات ویژه سوم خرداد امسال در سه روز دوم، سوم و چهارم خرداد ماه انجام می‌شود.

در این جلسه اقدامات سایر دستگاه‌های مرتبط با حوزه دفاع مقدس در راستای برگزاری مراسمات سوم خرداد مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 

 

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام