مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گیلان : چاپ
خدمت به وقف ، خدمت به همه خوبی ها است/ وقف با پیشینه تاریخی برای همیشه در تاریخ ماندگار است
27 فروردین 97 - 19:06

گیلان آنلاین: وقف با پیشینه تاریخی و با وجود قدمت بالا ،‌ همچنان در همه ادوار تاریخ می درخشد و ماندگار است .

 

 

 

گیلان آنلاین: حجت الاسلام والمسلمین علیزاده ، مدیرکل اوقاف و امورخیریه استان گیلان در دیدار اصحاب رسانه استانی با وی با تبریک مجدد ایام سال جدید و آرزوی سربلندی و توفیق در این سال برای همه دست اندرکاران زحمتکش و بی ادعای رسانه که وظیفه سنگین اطلاع رسانی برکات و توفیقات انقلاب به مردم را دارند ، گفت : مجموعه اوقاف و امورخیریه در سالیان اخیر با برنامه های مدون و علمی توانسته گام های بسیار موثر و موفق در اعتلای سنت حسنه وقف ، موقوفات ، بقاع متبرکه و قرآن بر دارد .
وی همچنین افزود : همه خوبی های دنیا در فرهنگ وقف وجود دارد ، وقف به نوعی کلکسیونی از خوبی ها است ، نوع دوستی ، دین دوستی ، ارزش دوستی ، دگر دوستی و تمامی حوزه ها و مجراهای مختلف که در دین بسیار به آن سفارش و تاکید شده در سنت حسنه و الهی وقف وجود دارد .
مدیرکل اوقاف و امورخیریه گیلان همچنین افزود : وقف با پیشینه تاریخی و با وجود قدمت بالا ، همچنان در تاریخ میدرخشد و برای واقف ماندگار است .
علیزاده همچنین گفت : با دادن هدیه و خدمات مالی ، مشکلات نیازمندان جامعه ، مقطعی حل می شود ، ولی با وقف برای همیشه این برکات برای جامعه جاری خواهد بود .

 

 

 

 

 

 

منبع: اوقاف گیلان

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام