نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان: چاپ
رسانه‌های غربی از طریق جنگ نرم در حال برنامه‌ریزی علیه کشور ما هستند
29 فروردین 97 - 00:00

گیلان آنلاین: در انگلستان دو هزار مرکز برای شیعه شناسی و برخورد با افکار شیعه ایجاد کرده‌اند و امپراتوری رسانه‌های غربی از طریق جنگ نرم در حال برنامه‌ریزی علیه کشور ما هستند.

 

 

 

گیلان آنلاین: حجت‌الاسلام‌والمسلمین رسول فلاحتی ظهر امروز در دیدار با فرماندهان ناوگان شمال و منطقه چهارم دریایی امام رضا (ع) در رشت با بیان اینکه لحظات شهادت ارتشیان جان‌برکف در دوران دفاع مقدس در جلوی چشمانم هنوز باقی است اظهار کرد: ما امروز وارث آن جان‌فشانی‌ها هستیم و ایرانیان امروز به بزرگ‌ترین آبراهه‌های جهان راه پیداکرده‌اند.

وی با اشاره به دلیل موفقیت‌های نیروی دریایی جمهوری اسلامی ایران افزود: این موفقیت‌های دریایی کشورمان به سه دلیل ولایت‌فقیه، مردم و تلاش‌های نیروی دریایی سپاه و ارتش اتفاق افتاده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران جرئت مقابله با کشورهای مستکبر را به سایر کشورها داده است گفت: جمهوری اسلامی در برابر دشمنان و مستکبران خم به ابرو نیاورده است و تمام دنیا از ایران می‌ترسند.

فلاحتی با اشاره به اینکه جمهوری اسلامی بر پایه اعتقاد و در مسیر آرمان‌های انقلاب حرکت می‌کند بیان کرد: اگر آمریکا امروز از ایران می‌هراسد به دلیل این است که موشک‌های ما در هرجایی که نیاز باشد دشمنان را هدف قرار می‌دهد.

وی با بیان اینکه ارتشیان ما در دسترسی به فنون نظامی قدرت و نبوغ خود را نشان دهند تصریح کرد: هیچ ارتشی در دنیا قدرت مقابله با ارتش جمهوری اسلامی ایران ندارد و حتی هیچ کشوری فکر حمله به ایران را هم نمی‌تواند در سر بپروراند.

امام‌جمعه رشت با بیان اینکه جنگ رسانه‌ای علیه کشورمان طراحی‌شده است افزود: در انگلستان دو هزار مرکز برای شیعه شناسی و برخورد با افکار شیعه ایجاد کرده‌اند و امپراتوری رسانه‌های غربی از طریق جنگ نرم در حال برنامه‌ریزی علیه کشور ما هستند.

فلاحتی با تأکید بر اینکه نظم از ویژگی‌های بارز ارتش جمهوری اسلامی ایران است گفت: دفاع از مرزهای داخلی و خارجی از دیگر برنامه‌های مهم و خوب ارتش بوده که این مسئله قابل ارزش است و مردمی بودن از صفات ارزشمند ارتش بوده که ارتشیان در قبل از انقلاب و در دفاع مقدس به‌خوبی این مسئله را نشان دادند.

 

 

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام