قدرت نظامی ایران چقدر است؟ +عکس
30 فروردین 97 - 20:36

گیلان آنلاین: خلاصه‌ای از توان نظامی جمهوری اسلامی ایران را که موجب وحشت دشمنان قسم خورده این آب و خاک شده منتشر شده است.

 
 

 

 

 

گیلان آنلاین: بدون شک جمهوری اسلامی ایران یکی از قدرتهای منطقه ای چه از لحاظ سیاسی و چه از لحاظ نظامی به شمار می رود. قدرت نظامی ایران که بر دشمنان کشورمان نیز پوشیده نیست موجب شده تا آنها حتی فکر تجاوز به خاک پاک سرزمین ما را نیز به ذهن راه ندهند. یکی از رکن های اصلی توان نظامی جمهوری اسلامی ایران توان موشکی آن است که دشمن در سال های اخیر تمام توان خود را برای خنثی و عقیم سازی آن بکار گرفته است. جمهوری اسلامی ایران با دارا بودن انواع موشک های زمین به زمین، ساحل به دریا، زمین به هوا ، هوا به هوا ، هوا به زمین و ... پتانسیل های گسترده ای را در جهت بازدارندگی از هرگونه حمله نظامی ایجاد کرده است.

 در کنار توان موشکی برخورداری از نیروی ورزیده و توانمند نظامی، هواپیماهای نظامی، انوان تانک ها و قدرت دریایی به توان نظامی کشورمان بیش از پیش افزوده است. بدون شک تجربه  8 سال جنگ تحمیلی علیه ایران و دفاع جانانه رزمندگان ایرانی از این مرز و بوم در مقابل دشمن بعثی و کشورهای حامی آن سند روشنی است که نشان می دهد جمهوری اسلامی ایران و فرزندان غیور آن پای هر متجاوزی را  پیش از  آنکه به   خاک کشورمان برسد  قطع خواهند کرد.

قدرت نظامی ایران چقدر است؟ +عکس

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
منبع: باشگاه خبرنگاران
 
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام