عکس‌العمل ایران در قبال خروج آمریکا از برجام دردناک خواهد بود
17 اردیبهشت 97 - 20:40

گیلان آنلاین: سخنگوى وزارت امور خارجه پیرامون خروج احتمالى آمریکا از برجام، گفت: عکس‌العمل ایران در قبال خروج آمریکا از برجام، براى آنهاغیرقابل تصور و دردناک خواهد بود.

 
 

 

 

 

گیلان آنلاین: بهرام قاسمى امروز دوشنبه در جریان نشست خبرى خود، در پاسخ به این سوال که آیا مذاکرات اخیر جابرى انصارى در رم ناظر بر ایجاد توافقى میان ایران و اروپا جهت فعالیت هاى منطقه اى ایران بود، اظهار کرد: توافقى جدید صورت نگرفته و نخواهد گرفت. مذاکرات رم با حضور آقاى جابرى انصارى ادامه مذاکراتى بود که ما در حاشیه اجلاس امنیتى مونیخ با ٤ کشور اروپایى ایتالیا و آلمان و فرانسه و انگلیس در خصوص مسائل یمن داشتیم.

 سخنگوى وزارت امور خارجه در ادامه در پاسخ به سوالى پیرامون خروج احتمالى آمریکا از برجام، گفت: عکس العمل ایران در قبال خروج آمریکا از برجام، براى آنها غیرقابل تصور و دردناک خواهد بود.

وى در پاسخ به سوالى درخصوص احتمال خروج ایران از «ان پى تى» در صورت خروج آمریکا از برجام، تصریح کرد: ما از مدت‌ها پیش روى گزینه هاى بسیارى در این خصوص مطالعه کرده ایم و خروج از «ان پى تى» هم مى تواند بخشى از گزینه هاى جمهورى اسلامى تلقى شود.

 

 

 

 

 

منبع: میزان

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام