رایزن بازرگانی سفارت اتریش در ایران: چاپ
اتریش در توسعه گردشگری رشت همکاری می‌کند
23 اردیبهشت 97 - 00:00

گیلان آنلاین: موقعیت اقلیمی شهر رشت برای توسعه گردشگری مورد توجه کشور اتریش قرار می‌گیرد.

 

 

 

گیلان آنلاین: کریستف گراب‌مایر امروز در دیدار با شهردار رشت با اشاره به اینکه پروژه‌های مشخصی برای همکاری شهر رشت از ایران با کشور اتریش تعریف شده است اظهار داشت: بررسی دقیق پیشنهادات همکاری و ارتباط مستقیم از سوی طرفین موجب افزایش موفقیت در پروژه‌ها می‌شود.

رایزن بازرگانی سفارت اتریش در ایران با بیان اینکه برای تحقق پروژه‌های همکاری بین دو کشور باید از تمامی ظرفیت‌ها استفاده شود گفت: بخش اقتصاد کشور اتریش از پروژه‌ها و قرارداد‌های همکاری بین دو کشور حمایت می‌کند و منفعت پروژه‌های مطرح شده بین دو کشور به‌طور مستقیم به مردم بازمی‌گردد.

گراب‌مایر با بیان اینکه شهر رشت از زیرساخت‌های قوی و خلاق برخوردار است و این شرایط می‌تواند تضمین‌کننده زندگی مطلوب برای شهروندان باشد تصریح کرد: با توجه به موقعیت‌های جغرافیایی و اقلیمی شهر رشت و استقرار این شهر در مسیر جاده ابریشم  بُعد تجاری رشت حائز اهمیت واقع می‌شود.

وی با اشاره به اینکه شهر رشت در مسیر جاده ابریشم قرار گرفته و این موقعیت مزیتی بزرگ به‌منظور توسعه تجارت با کشور اتریش است بیان کرد: موقعیت اقلیمی شهر رشت به‌منظور توسعه گردشگری مورد توجه کشور اتریش قرار می‌گیرد و تحقق ظرفیت‌های مذکور نیازمند اجرای برنامه‌های دقیق است.

رایزن بازرگانی سفارت اتریش در جمهوری اسلامی ایران با تاکید بر اینکه برای اجرای اهداف همکاری بین دو کشور به ویژه در حوزه اقتصاد نیازمند خلاقیت هستیم خاطرنشان کرد: حوزه اقتصادی و بازرگانی کشور اتریش برای تحقق پروژه‌های همکاری بین دو کشور از توان خود استفاده می‌کند.

 

 

 

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام