فرمانده سپاه شفت: چاپ
ایجاد اختلاف بین مردم و مسئولان از نقشه‌های آمریکا در پسابرجام است
24 اردیبهشت 97 - 21:24

گیلان آنلاین: آمریکا به‌دنبال این است تا مردم میان اقتصاد و موشک یکی را انتخاب کنند.

 

 

 

گیلان آنلاین: سرهنگ شهرام قاسمی عصر امروز در جلسه هماهنگی ستاد سوم خرداد و ارتحال امام خمینی(ره) در شفت به خروج آمریکا از برجام اشاره کرد و اظهار داشت: بارها مقام معظم رهبری به قابل اعتماد نبودن آمریکا اشاره کردند که این عمل آنها تاکیدات مقام معظم رهبری در این خصوص را تائیدکرد.

فرمانده سپاه ناحیه شفت با بیان اینکه ایجاد اختلاف و شکاف بین مردم و مسئولان از نقشه‌های آمریکا بعد از برجام است خاطرنشان کرد: آمریکا به‌دنبال این است تا مردم میان اقتصاد و موشک یکی را انتخاب کنند.

قاسمی با بیان اینکه آمریکا به‌دنبال سلطه مطلق خود برکشورهای جهان است تصریح کرد: نامه محرمانه ترامپ به سران کشورهای حاشیه خلیج فارس که رهبر معظم انقلاب نیز به آن اشاره داشتند در راستای همین هدف بود.

وی با اشاره به اینکه یکی دیگر از اهداف آمریکا در خروج از برجام فشار اقتصادی و سیاسی بر نظام اسلامی است ابراز داشت: وحدت یکی از ارکان بسیار مهم در این مواقع است که رهبر معظم انقلاب نیز بارها بر آن تاکید داشته‌اند.

قاسمی به پیش بینی یکی از تحلیگران آمریکایی مبنی بر اثرات خروج آمریکا از برجام اشاره و تصریح کرد: ایران با استفاده از ظرفیت‌های منطقه‌ای و موشکی و توانمندی‌های داخلی به موفقیت‌های بزرگتری دست می‌یابد.

فرمانده سپاه ناحیه شفت با بیان اینکه ماندن در برجام، منافع آمریکا را تامین نمی‌کرد اذعان داشت: نابودی نظام مقدس اسلامی و ایجاد شکاف سیاسی و اختلاف در میان مردم و مسئولان از دیگر اهداف آمریکا به‌شمار می‌رود.

فرماندار شهرستان شفت نیز در این نشست اظهار داشت: ایامی که از آن به‌عنوان ایام الله یاد می‌شود باید به نحو احسنت گرامی داشته شود.

محمدرضا محسنی با اشاره به اینکه تبیین اندیشه و تفکر بنیانگذار نظام مقدس اسلامی در جامعه به ویژه برای جوانان ضرورت دارد گفت: اندیشه ها و تفکرات امام خمینی(ره) تشکیل دهنده ساختار و چارچوب نظام مقدس اسلامی است که باید به نسل آینده انتقال دهیم.

وی به مرور وصیت‌نامه امام راحل از سوی مسئولان و کارگزاران نظام مقدس اسلامی اشاره کرد و افزود: مرور وصیت‌نامه معمار کبیر انقلاب اسلامی سبب می‌شود تا مسئولان با نظرات و دیدگاه‌های امام راحل آشنا شده و آن را در امور کاری خود به کار بندند.

نماینده عالی دولت در شفت با اشاره به اینکه دشمن به دنبال دور کردن نسل جوان از باورها و آرمان‌های انقلاب اسلامی است گفت: مسئولان فرهنگی باید در راستای تبیین اندیشه‌ها و تفکرات امام راحل و انتقال آن به نسل جوان جامعه و مقابله با توطئه‌های دشمنان گام بردارند.

فرماندار شفت با بیان اینکه روزمرگی در دستگاه‌های اجرایی و میان مسئولان از آفت‌های بزرگ به‌شمار می‌رود تصریح کرد: اگر مدیران از ابزار و تکنولوژی‌های جدید استفاده و برنامه محور عمل کنند هیچ‌گاه دچار آفت روزمرگی که ناشی از نداشتن برنامه است نمی‌شوند.

وی با اشاره به اینکه یکی از برنامه‌های دشمن ایجاد فاصله میان مردم، حاکمیت و مسئولان است خاطرنشان کرد: مسئولان می‌بایست در شرایط امروز جامعه و با ایجاد فضای امید و نشاط، کار و تلاش جهادی در حوزه‌های مختلف گام‌های موثر برداشته تا نقشه دشمنان را نقش بر آب کنند.

محسنی با بیان اینکه مهم‌ترین مزیت خروج آمریکا از برجام، نشان دادن و ثابت شدن بدعهدی آمریکا به جهانیان است ابراز داشت: در حال حاضر وجود وحدت و یکپارچگی میان مردم و مسئولان از مهمترین اصول به‌شمار می‌رود که باید مورد توجه قرار گیرد.

 

 

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام