معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان خبر داد: چاپ
قتل وکیل دادگستری با سلاح گرم در لنگرود
30 اردیبهشت 97 - 00:00

گیلان آنلاین: یک وکیل پایه یک دادگستری صبح امروز به ضرب گلوله اسلحه شکاری در شهرستان لنگرود به قتل رسید.

 

 

 

گیلان آنلاین: سرهنگ محمدرضا جعفری‌ خیرخواه اظهار داشت:‌ صبح امروز یک وکیل پایه یک دادگستری به ضرب گلوله یک اسلحه شکاری در شهرستان لنگرود به قتل رسید.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان عنوان کرد:‌ مقتوله یک خانم 41 ساله است که بر اثر این حادثه که مقابل دادگستری شهرستان لنگرود اتفاق افتاد به ضرب گلوله اسلحه شکاری مردی 45 ساله به قتل رسید.

جعفری‌ خیرخواه با بیان اینکه هم قاتل و هم مقتوله هر دو اهل شهرستان لنگرود هستند تصریح کرد:‌ قاتل پس از ارتکاب به این قتل، اسلحه خود را در همان مکان رها کرده و در حال حاضر به محل نامشخصی متواری شده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان گیلان از تحت تعقیب بودن قاتل توسط پلیس خبر داد و افزود:‌ بنا به گزارشات اولیه علت وقوع این حادثه وجود برخی اختلافات شخصی بین مقتوله و قاتل بوده است اما تحقیقات پلیس برای روشن شدن ابعاد دیگر آن ادامه دارد.

جعفری‌خیرخواه با اشاره به اینکه قاتل، دهیار یکی از روستاهای شهرستان لنگرود است اظهار داشت:‌ در حال حاضر گمانه‌زنی‌های بسیاری در این رابطه جریان دارد اما برای روشن‌تر شدن حقیقت ماجرا باید منتظر تکمیل اطلاعات پلیس در این زمینه باشیم.

 

 

 

 

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام