مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان: چاپ
رزمندگان گیلانی در عملیات بیت‌المقدس قدرتمندانه در آزادسازی خاک ایران نقش‌آفرینی کردند
4 خرداد 97 - 16:46

گیلان آنلاین: رزمندگان گیلانی در عملیات بیت‌المقدس قدرتمندانه در آزادسازی خاک ایران نقش‌آفرینی کردند.

 

 

 

گیلان آنلاین: رسول جلایی با اشاره به گرامیداشت سالروز آزادسازی خرمشهر اظهار داشت: نقش ارزنده و اثرگذار رزمندگان گیلانی در عملیات‌های قبل از اشغال خرمشهر و عملیات بیت‌المقدس منحصر به‌فرد بوده است.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان خاطرنشان کرد: رزمندگان استان گیلان جزء معدود استان‌هایی بودند که در مقاومت 34 روزه آزادسازی خرمشهر به‌صورت گسترده حضور داشتند.

جلایی با بیان اینکه تمامی فرماندهان دوران دفاع مقدس به آزادگی و از جان‌گذشتگی رزمندگان گیلانی در آزادسازی خرمشهر شهادت می‌دهند تاکید کرد: گیلانی‌ها پرونده درخشانی در فتح خرمشهر دارند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان تصریح کرد: رزمندگان گیلانی در عملیات آزادسازی خرمشهر در 4 مرحله توانستند 5 هزار و 400 کیلومتر از خاک ایران اسلامی را آزاد کنند.

وی با تاکید براینکه رزمندگان گیلانی در عملیات بیت‌المقدس قدرتمندانه در آزادسازی خاک جمهوری اسلامی ایران نقش‌آفرینی کردند گفت: استان گیلان در عملیات بیت‌المقدس بیش از 250 شهید را تقدیم جمهوری اسلامی کرد.

جلایی با اشاره به اینکه تعداد جانبازان گیلانی در عملیات بیت‌المقدس 4 برابر تعداد شهدای گیلانی در این عملیات بوده است افزود: بیش از 70 نفر از رزمندگان گیلانی در عملیات بیت‌المقدس جانبازان بالای 70 درصد هستند.

مدیرکل بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان گیلان با بیان اینکه کارنامه مردم گیلان در آزادسازی خرمشهر درخشان و ماندگار است تاکید کرد: بسیاری از استان‌ها در این عملیات به اندازه گیلان نقش آفرینی نداشتند.

وی با تاکید براینکه رزمندگان گیلانی در عملیات بیت‌المقدس در نوع خود بی‌نظیر و منحصر به‌فرد بودند خاطرنشان‌کرد: گیلانی‌ها پرونده درخشان و موفقی در فتح خرمشهر داشتند و راه مقاومت در دفاع از ایران اسلامی را  ادامه می‌دهند.

 

 

 

 

 

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام