حضور سفیر ایران در تمرین تیم ملی
23 خرداد 97 - 11:19

گیلان آنلاین: سفیر ایران در روسیه به تمرین تیم ملی آمد.

 
 

 

 

 

گیلان آنلاین: تمرین تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز از ساعت ۱۸:۳۰ در کمپ لوکوموتیو مسکو برگزار شد. پیش از این که بازیکنان به محل تمرین بیایند جلسه‌ای با حضور اعضای کادر فنی و بازیکنان در ساختمان محل اسکان تیم برگزار شد. رشید مظاهری هم که زودتر از سایرین به محل تمرین آمده بود تا در میان خبرنگاران صحبت کند، به ساختمان اسکان تیم بازگشت.

تمرین امروز تیم ملی با حضور تعداد زیادی از خبرنگاران و عکاسان ایرانی برگزار شد چرا که عکاسان و خبرنگاران ایرانی صبح امروز به مسکو رسیده‌اند. طبق آخرین لیست حدود ۷۰ خبرنگار و عکاس ایرانی به روسیه سفر کرده‌اند.

 

سفیر ایران در روسیه هم امروز به محل تمرین تیم ملی آمد تا تمرین شاگردان کی‌روش را از نزدیک تماشا کند.

طارمی، مظاهری، بیرانوند، خانزاده، قلی زاده، سامان قدوس و روزبه چشمی بازیکنانی بودند که زودتر از سایرین به محل تمرین تیم آمدند. این بازیکنان حدود ۱۰ دقیقه پیش از آغاز رسمی تمرین به کار با توپ پرداختند.

به دستور کی‌روش در دومین روز متوالی زمین دوم کمپ لوکوموتیو هم آماده تمرین تیم ملی شده تا تیم ملی در دو زمین تمرین کند.

اشکان دژاگه امروز هم در تمرین‌های تیم ملی حاضر نبود.

کارلوس کی‌روش دقایقی در کنار زمین با محمدرضا ساکت به صحبت پرداخت. تمرین‌های بازیکنان زیر نظر مارکار آقاجانیان، اوسیانو و میکو در جریان بود.

مانند دیروز، تعدای هوادار تیم ملی پشت درب ورزشگاه حضور دارند و با خواندن سرود و تشویق تیم ملی، به بازیکنان روحیه می‌دهند.

 

 

افتتاح رسمی حضور هواداران تیم‌ها در روسیه انجام شد

مراسم رسمی افتتاح حضور هواداران تیم‌ها در روسیه برگزار شد.

مراسم رسمی افتتاح حضور هواداران تیم‌های حاضر در جام جهانی ۲۰۱۸ در روسیه برگزار شد.

در این مراسم که در میدان سرخ مسکو برگزار شد از سوی کشورمان، علی کفاشیان، محمدرضا ساکت و سفیر ایران در روسیه حضور داشتند.

تماشاگران تیم‌های حاضر در جام جهانی در میدان سرخ مسکو مراسم افتتاحیه را انجام دادند که در این مراسم حضور هوادار خانم محجبه ایرانی مورد استقبال شرکت کنندگان و رسانه‌ها قرار گرفت.

 

 

 

 

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام