جدایی احمدزاده از پرسپولیس رسمی شد +(عکس)
27 خرداد 97 - 18:12

گیلان آنلاین: هافبک پرسپولیسی ها امروز و پس از حضور در محل تمرین پرسپولیسی ها با برانکو به صحبت پرداخت و پس از آن نیز جدایی خود را از این تیم رسما اعلام کرد.

 

 

 

گیلان آنلاین: فرشاد احمدزاده از بازیکنان مورد نظر برانکو در دو فصل اخیر بود که در ترکیب ثابت این تیم به میدان رفت اما پس از پایان بازی های لیگ هفدهم گفته شد این بازیکن ادامه دوران فوتبال خود را در باشگاهی اروپایی خواهد گذراند حتی در این باره گفته می شد وی به توافقاتی با یکی دو تیم ترکیه ای و لهستانی نیز دست پیدا کرده است اما تا این لحظه با هیچ یک از آنها به امضای قرارداد نپرداخت.


احمدزاده صبح امروز در محل تمرین باشگاه پرسپولیس حضور یافت و جلسه ای با برانکو ایوانکوویچ تشکیل داد اما پس از آن با انتشار متنی در صفحه اجتماعی خود ضمن خداحافظی با هواداران پرسپولیس، جدایی خود را از این تیم اعلام کرد. متن صحبت های احمدزاده به این ترتیب است:


با عرض سلام و احترام و ادب خدمت میلیونها هوادار سرخ دل تیم محبوبم ، بعد از چندین سال حضور براى خدمت به بزرگترین و پر هوادارترین باشگاه ایران و آسیا و قهرمانى پى در پى در لیگ برتر و زندگى کردن با شور و هیجان هواداران پرشور پرسپولیس اکنون فرصتى پیش آمده که با توکل به خدا و با حمایت شما عزیزان بتوانم در لیگ معتبر اروپایى پرچمدارى باشم از مکتب بزرگى و قهرمانى پرسپولیس تا شاید به عنوان یک سرباز همیشگى ، تمام تلاشم را انجام دهم تا با موفقیت در این مسیر سخت و حساس همه ى شما را سربلند کنم . جدایى از شما هواداران و صاحبان اصلى باشگاه پر افتخار پرسپولیس سخت است ولى نیت و تلاشم براى پیشرفت و ایجاد افتخار براى فوتبال کشور و مکتب پرسپولیس است و در این راه سعى خواهم کرد استوار و پر قدرت قدم بزنم تا دوباره در خدمت شما باشم و با هم بر قله ى قهرمانى آسیا تکیه زنیم .


در این فرصت کوتاه تنها توضیح اینکه براى حفاظت از حیثیت مکتب قهرمانى پرسپولیس از پیشنهاد بزرگ تیمهاى عربى چشم پوشیدم و با قبول پیشنهادى با بحث مالى کمتر ، با ورود به لیگ اروپایى مسیر پیشرفت در پیش بگیرم تا اگر لایق باشم با انجام بازى و تاثیر گذارى براى تیمم ، موجب سربلندى شما باشم .


بابت تمامى حمایتهایتان منتدار هستم و تا ابد فراموش نمى کنم در سخت ترین روزها با حمایت و تشویق هایتان مسیر قهرمانى پى در پى لیگ برتر و موفقیتهاى آسیایى را رقم زدید.


خاک پاى هواداران قهرمان پرسپولیس


فرشاد احمدزاده

 

 

 

 

 

 

 

منبع: ورزش سه

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام