رئیس هیأت نجات‌غریق گیلان اظهار کرد: چاپ
یک گیلانی به اردوی تیم ملی نجات‌غریق دعوت شد / رشت میزبان اردوی تیم ملی نجات‌غریق
30 خرداد 97 - 12:08

گیلان آنلاین: تیم‌های ملی مردان و زنان نجات‌غریق کشورمان نخستین اردوی آمادگی جهت اعزام به مسابقات جهانی استرالیا 2018 را در رشت برگزار می‌کنند.

 

 

 

گیلان آنلاین: امیر نوری سادات با اشاره به آغاز اردوی تیم ملی نجات‌غریق مردان کشورمان در رشت اظهار کرد: نخستین اردوی تیم ملی نجات‌غریق مردان جهت حضور در مسابقات جهانی استرالیا 2018 با شرکت 12 ورزشکار از روز یکشنبه بیست و هفتم خردادماه در ساحل مروارید خزر رشت آغاز و تا پایان خردادماه ادامه دارد.

وی بابیان اینکه اردوی تیم‌های ملی مردان و زنان نجات‌غریق کشورمان در بخش ساحلی برگزار می‌شود افزود: در اردوی مردان، ورزشکاران از استان‌های لرستان، مازندران، بوشهر، همدان، البرز، هرمزگان و خراسان رضوی دعوت‌شده‌اند و در مواد پرچم در ساحل، 90 متر امداد و چهار در 90 متر تیمی زیر نظر حسین قائمی تمرین می‌کنند.

رئیس هیأت نجات‌غریق گیلان از دعوت یک گیلانی به اردوی تیم ملی بانوان نجات‌غریق خبر داد و گفت: اردوی تیم ملی بانوان از روز پنجشنبه 31 خردادماه در ساحل مروارید خزر رشت آغاز می‌شود و سمیه مهربان ورزشکار گیلانی به این اردو دعوت‌شده است.

 تیم ملی مردان و زنان نجات‌غریق کشورمان خود را برای حضور پرقدرت در هفدهمین دوره مسابقات جهانی نجات‌غریق که آبان ماه 98 به میزبانی آدلاید استرالیا برگزار می‌شود، آماده می‌کند.

 

 

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام