دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا: چاپ
گاهی به نظر می‌آید دولت نباشد، کشور بهتر اداره خواهد شد
4 تیر 97 - 00:00

گیلان آنلاین: به دلیل همان پایبندی به قانون اساسی کشور به دولت اجازه دادند وارد مذاکرات برجام شوند؛ حالا اگر دولت راه اشتباه رفته است گناه حضرت آقا چیست؟ خُب این دولت انتخاب مردم بوده است. اضافه کرد، گاهی به نظر می‌رسد که اگر دولت نباشد، کشور بهتر اداره خواهد شد.

 

 

 

 

گیلان آنلاین: سرلشکر رحیم صفوی با هشدار به عربستان افزود: اگر فکر تعرض به ایران در ذهن عربستانی‌ها شکل بگیرد، در روز نخست ۱۰۰۰ موشک قصرهای پادشاهی این کشور را در ریاض ویران خواهد کرد.

دستیار و مشاور عالی فرماندهی معظم کل قوا اضافه کرد: امروز حزب‌الله با ۸۰ هزار موشک تبدیل به یک تهدید دائمی برای صهیونیست‌ها شده و افکار امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در اقصی نقاط جهان ساری و جاری است و این نشان از نفوذ فکری و فرهنگی انقلاب اسلامی ایران دارد.

فرمانده سابق سپاه پاسداران با بیان اینکه، مقام معظم رهبری از همان ابتدا به مذاکره با آمریکا خوش‌بین نبودند و این مسئله را اعلام کردند، اما به دلیل همان پایبندی به قانون اساسی کشور به دولت اجازه دادند وارد مذاکرات برجام شوند؛ حالا اگر دولت راه اشتباه رفته است گناه حضرت آقا چیست؟ خب این دولت انتخاب مردم بوده است. اضافه کرد، گاهی به نظر می‌رسد که اگر دولت نباشد، کشور بهتر اداره خواهد شد.

وی افزود: زمانی که بنده فرمانده سپاه بودم برای ساختن یک سد با مشکلات بسیاری مواجه بودیم و به ما می‌گفتند شما سدساز نیستید، بلکه خاکریزساز هستید! و یا اینکه برای ساخت ۲ فاز پارس جنوبی نَفسِ ما را گرفتند.

رحیم صفوی با اشاره به وضعیت وخیم بازار خودرو بیان کرد ، خودروسازی یک اُختاپوس است که اصلاً سپاه را به بدنه خود راه نمی‌دهد! 

سرلشکر رحیم صفوی با اشاره به مباحث دریافت حقوق در سپاه افزود: به‌ هر حال هر سازمانی یک ردیف حقوقی مشخص دارد، اما این را باید بگویم که بنده زمانی که فرمانده سپاه بودم حقوقم از مسؤول روابط عمومی وزارت نفت نیز کمتر بود.

 

 

 

 

 

منبع: جهان نیوز

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام