کی‌روش و شاگردانش در بهترین‌ها چاپ
ایران بهترین تیم دفاعی جام جهانی
4 تیر 97 - 10:24

گیلان آنلاین: تیم ملی ایران با دریافت تنها یک گل و ثبت آمار فوق العاده، بهترین تیم دفاعی جام جهانی روسیه تا مرحله از رقابت ها است.

 

 

 

گیلان آنلاین: دور دوم مرحله گروهی رقابت های جام جهانی 2018 روسیه امشب با دیدار لهستان و کلمبیا به پایان می رسد و فیفا با انتشار آمار و عملکرد تیم ها به انتخاب بهترین های جام پرداخته است. بر این اساس تیم های روسیه انگلیس و بلژیک با 8 گل زده عنوان بهترین خط حمله را به خود اختصاص داده اند و تیم های کرواسی و پرو نیز تاکنون گلی دریافت نکرده اند. 


اما جالب اینجاست از نظر فیفا تیم ملی ایران دارای بهترین عملکرد دفاعی بوده است. شاگردان کی روش با دریافت یک گل و ثبت یک کلین شیت آمار خوبی از این حیث بر جای گذاشته اند اما 107 پوشش، تکل موفق و دفع توپ باعث شده تا تیم ملی بهترین عملکرد دفاعی جام را به نام خود ثبت کند. 


عربستان، مراکش، پرو و کاستاریکا تیم هایی هستند که هنوز در جام 21 موفق به گلزنی نشده اند. پاناما با 9 و عربستان با 8 گل خورده دارای ضعیف ترین خط دفاعی هستند. اسپانیا با 1395 پاس موفق بهترین عملکرد را از این حیث داشته اند و آلمان با 164 حمله هجومی ترین تیم بوده است.

 

 

 

 

 

منبع: ورزش سه

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام