مدیرعامل استقلال رفتنی شد
7 تیر 97 - 07:49

گیلان آنلاین: سید رضا افتخاری سرانجام از باشگاه استقلال رفتنی شد.

 
 

 

 

 

گیلان آنلاین: بعد از حضور امیر حسین فتحی به عنوان عضو پنجم هیات مدیره استقلال قابل پیش بینی بود که در راس مدیریت یکی از دو باشگاه پرطرفدار پایتخت تغییرات به وجود بیاید و حالا با گذشت چند روز از اضافه شدن این عضو تغییرات در استقلال آغاز خواهد شد.

 طبق اطلاعات به دست آورده سید رضا افتخاری بعد از حدود سه سال مدیریت در باشگاه استقلال به روز‌های پایانی مدیریت در این باشگاه رسیده و وی از این باشگاه جدا خواهد شد.

وی که در اواخر حضور وزیر سابق ورزش محمود گودرزی سرپرستی و سپس مدیرعاملی باشگاه را عهده دارد شده بود در نهایت طی چند روز آینده پست مدیرعاملی باشگاه استقلال را تحویل مدیریت جدید خواهد داد.

از مهرزاد خلیلیان به عنوان جدی‌ترین گزینه مدیریت در باشگاه استقلال نام برده می‌شود. یک اصفهانی که سابقه ریاست فدراسیون پزشکی ورزشی و همچنین مدیرعاملی باشگاه سپاهان را در کارنامه خود دارد.

تغییرات در باشگاه استقلال در شرایطی صورت می‌گیرد که این باشگاه تا روز‌های آینده به صورت جدی با خطر حذف از لیگ قهرمانان آسیا قرار دارد و سید رضا افتخاری چند روز پیش با انتشار بیانیه‌ای خواستار کمک‌های نقدی هواداران به این باشگاه شد.

 

 

 

 

 

منبع: فارس

 
 
 
 
به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام