در هیاهوی جنگ مدیریتی باشگاه سپیدرود چاپ
یک گیلانی ارزشمندترین بازیکن بسکتبال ایران شد
18 تیر 97 - 00:00

گیلان آنلاین: درحالی‌که در روزهای اخیر جنگ مالکیتی باشگاه سپیدرود تیتر یک اخبار خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان است، یک گیلانی با عملکرد درخشان خود در لیگ برتر بسکتبال ایران، عنوان ارزشمندترین بازیکن این رقابت‌ها را کسب کرد.

 

 

 

گیلان آنلاین: در روزهای اخیر جنگ مدیریتی باشگاه سپیدرود رشت به اوج خود رسیده است و خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان گیلان در پوشش اخبار این تیم گوی سبقت را از یکدیگر ربوده‌اند و این باعث شده است خبرهای سایری رشته‌های ورزشی به حاشیه رانده شود.

در میان هیاهوی جنگ مالکیتی باشگاه سپیدرود رشت، اصغر کاردوست بسکتبالیست ارزنده رشتی با درخشش در لیگ برتر بسکتبال ایران به همراه شهرداری تبریز در فص گذشته موفق شد عنوان ارزشمندترین بازیکن فصل را از آن خود کند.

در این مراسم که به‌عنوان مراسم " سبد طلایی " با حضور 90 تن از بازیکنان، مربیان، پیشکسوتان و اصحاب رسانه برگزار شد، اصغر کاردوست در تیم اول منتخب فصل اخیر لیگ برتر بسکتبال مردان قرار گرفت؛ آرن داوودی، حامد حسین زاده، ارسلان کاظمی و سجاد پذیرفته دیگر بازیکنان منتخب بودند.

کاردوست در بخش ارزشمندترین بازیکن بسکتبال ایران رقبای سرسختی داشت و با حضور نوید رضایی فر از مهرام و بهنام یخچالی از پتروشیمی بندر امام توانست این عنوان را از آن خود کند، تندیس طلایی این عنوان در غیاب ستاره ملی‌پوش رشتی از سوی حامد حدادی به آرن داوودی داده شد.

 

 

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام