مدیر عامل هلال احمر استان گیلان؛ چاپ
جستجو برای یافتن فرد غرق شده در حسن‌رود ادامه دارد
13 مرداد 97 - 16:28

گیلان آنلاین: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان گیلان گفت: امدادگران این جمعیت در جستجوی فرد غرق شده در حسن‌رود هستند.

 

 

 

 

گیلان آنلاین: مهدی ولی پور در گفت‌و‌گو با ایسنا - منطقه گیلان، گفت: با اعلام نیاز به کمک در عصر روز گذشته در سواحل حسن رود به زیباکنار، امدادگران جمعیت هلال احمر به محل اعزام شدند که یک جوان 25 ساله رشتی را نجات دادند و در جستجوی یک نفر دیگر از همراهان این جوان هستند.

وی با اشاره به امدادرسانی به یک مورد غریق دیگر در روز گذشته در آستانه اشرفیه به کیاشهر در سواحل منتهی به پل چوبی افزود: پس از نجات فرد غرق شده از سوی نیروهای نجات غریق حاضر در محل، امدادگران هلال احمر فرد نجات یافته را به بیمارستان منتقل کردند.

مدیرعامل هلال احمر گیلان ادامه داد: در حوادث جاده‌ای در ورگه دره تالش با برخورد پراید و موتور سیکلت که به وقوع پیوست امدادگران یک مصدوم این حادثه را به مرکز درمانی منتقل کردند.

ولی‌پور اظهار کرد:حادثه جاده‌ای دیگری نیز که با برخورد دو دستگاه سواری با یک موتور سیکلت به وقوع پیوست ۵ مصدوم بر جای گذاشت که ۴ مصدوم توسط اورژانس و یکی از آنها توسط هلال احمر منتقل به بیمارستان شدند .

وی گفت: گزارش دریافتی توسط ۱۱۲ هلال احمر استان در منطقه قلعه رودخان مبنی بر آسیب دیدگی یک نفر نجاتگران فومن به منطقه عازم شدند تا فرد حادثه دیده را به مرکز درمانی منتقل کنند.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام