سردار باقر زاده در شازند: چاپ
چند هزار شهید دیگر باید در خاک عراق پیدا شود؟
29 مرداد 97 - 12:31

گیلان آنلاین: رئیس کمیته تفحص شهیدان هشت سال دفاع مقدس در سفر شازند گفت: ۴ هزار شهید دیگر باید در خاک عراق پیدا شود.

 

 

 

 

گیلان آنلاین: سردار باقر زاده رئیس کمیته تفحص شهیدان هشت سال دفاع مقدس در  حاشیه مراسم یادواره ۵۵۲ شهید شهرستان شازند گفت: به طور کلی در خاک عراق باید ۴ هزار شهید دیگر پیدا شود که تاکنون تعدادی از شهدا پیدا شده اند و در آینده‌ای نزدیک آمار آن‌ها اعلام خواهد شد.

سردار باقر زاده افزود: از بعد از جنگ تا کنون ۴۵ هزار شهید مفقود پیدا شده اند و بعد از پیدا شدن ۴ هزار شهید دیگر انشاء الله پرونده مفقودان بسته می‌شود.

وی اضافه کرد: کاوش‌هایی در جبهه جنوب و جبهه غرب در منطقه مندلی صورت گرفته که طی چند روز اخیر توفیقاتی داشته ایم و نتایج خوبی به دست آمد.

کشف پیکر ۴۰ شهید دفاع مقدس در جبهه های غرب و جنوب
رئیس کمیته تفحص شهیدان هشت سال دفاع مقدس ادامه داد: بالغ بر تعداد ۴۰ شهید در کاوش‌های جدید پیدا شده اند که انشاء الله در آینده‌ای نزدیک اعلام خواهد شد تا برای انتقالشان برنامه ریزی می‌شود.

وی بیان کرد:تعداد شهدای شهرستان شازند ۵۵۲ هزار شهید است که باید آمار دقیق این شهدا کامل اعلام شود و در کنار این شهدا آمار دقیق شهدای گمنام ثبت و ضبط شود.

سردار باقر زاده اظهار کرد:با توجه به آمار شهدا و جانبازان شهرستان شازند به ازای هر یک نفر شهید و ۲ نفر جانباز هستند که مفهوم قابل توجهی است.

مراسم سومین یادواره ۵۵۲ شهید شهرستان شازند با حضور قشرهای مختلف مردم و جمعی از مسئولان در مصلی این شهرستان برگزار شد.

 

 

 

 

منبع: باشگاه خبرنگاران

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام