رئیس اسبق دانشکده پزشکی رشت، رئیس مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور شد
19 شهریور 97 - 00:00

گیلان آنلاین: با حکم دکتر باقر لاریجانی معاون آموزش وزارت بهداشت، دکتر آبتین حیدرزاده به سمت سرپرست مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منصوب شد.

 

 

 

گیلان آنلاین: با حکم دکتر باقر لاریجانی معاون آموزش وزارت بهداشت، دکتر آبتین حیدرزاده به سمت سرپرست مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور منصوب شد.
ریاست دانشکده پزشکی رشت، معاونت پژوهش دانشگاه علوم پزشکی و دبیری شورای آموزش پزشکی عمومی کشور از جمله سوابق حیدرزاده است.


متن این حکم بدین شرح است:

جناب آقای دکتر آبتین حیدرزاده
دانشیار محترم دانشگاه علوم پزشکی گیلان

همانطور که مستحضرید تربیت نیروی انسانی با دانش و مهارت و مطابق با استانداردهای بین المللی و در راستای پاسخگویی به نیازهای جامعه از جمله اولویت هایی است که مکررا در اسناد بالادستی و توسط مسئولین کشور مورد تاکید قرار گرفته است. بر این اساس و به منظور ارتقای پاسخگویی حوزه آموزش، برنامه های تحول و نوآوری در آموزش علوم پزشکی به عنوان نقشه راه توسعه آموزش عالی سلامت تدوین شده و با همکاری دست اندرکاران این حوزه در دست اجرا می باشد.

ارتقای نظام ارزیابی و آزمون های علوم پزشکی یکی از محورهای مهمی است که در این برنامه مورد توجه قرار گرفته و مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور به عنوان یکی از حوزه های زیرمجموعه معاونت آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی نقش محوری در این امر ایفا می نماید.

نظر به تعهد و تجارب ارزشمند جنابعالی، بدین وسیله به عنوان سرپرست مرکز سنجش آموزش پزشکی منصوب می گردید تا با همکاری کلیه اساتید، صاحبنظران و دست اندرکاران حوزه آموزش علوم پزشکی و همچنین با هماهنگی کامل با حوزه معاونت آموزشی وزارت متبوع در جهت تحقق اهداف زیر بکوشید:

تلاش در جهت ارتقای برگزاری آزمون های علوم پزشکی با همکاری دبیرخانه های مربوطه برنامه ریزی برای تقویت زیرساخت های نرم افزاری و سخت افزاری موردنیاز در حوزه سنجش آموزش علوم پزشکی بکارگیری و بومی سازی تکنیک ها و شیوه های نوین سنجش و ارزیابی داوطلبان و فراگیران بهره مندی از بستر فضای مجازی برای ارتقای کمی و کیفی آزمون ها جلب همکاری های بین بخشی در وزارت متبوع به منظور دستیابی به اهداف مرکز توفیق جنابعالی را در اعتلای نظام آموزش عالی سلامت از خداوند متعال خواستارم.

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام