رئیس جمهور سابق بار دیگر نامه نوشت چاپ
جزئیات نامه احمدی‌نژاد به رهبر انقلاب
20 شهریور 97 - 23:46

گیلان آنلاین: احمدی نژاد در نامه ای به مقام معظم رهبری درخواست کرد مقامات قضایی ضمن پذیرش اعاده دادرسی، نسبت به برقراری امکان تماس تلفنی آقای بقایی با خانواده و مرخصی وی اقدام نمایند.

 

 

گیلان آنلاین: محمود احمدی نژاد در نامه ای به مقام معظم رهبری با اعلام شرایط نامناسب جسمی حمید بقایی در زندان، درخواست کرد مقامات قضایی ضمن پذیرش اعاده دادرسی، نسبت به برقراری امکان تماس تلفنی آقای بقایی با خانواده و مرخصی ایشان اقدام نمایند.

متن کامل نامه ایشان به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

حضرت آیت الله خامنه ای (مد ظله العالی)
رهبر معظم انقلاب
با سلام و تحیت و پوزش از تصدیع
حضرتعالی به خوبی در جریان ظلمی که به جناب آقای بقایی رفته است، هستید. ضمن اعلام شرایط نامناسب جسمی ایشان به استحضار می رساند که متاسفانه مقامات زندان، بر خلاف قانون حقوق شهروندی و آیین نامه زندانها مجازات مضاعفی را به ایشان تحمیل کرده اند. بیش از ۲۰ روز است که تماس تلفنی با خانواده قطع و مرخصی قانونی ایشان نیز متوقف شده است.
حضرتعالی بارها از خاطرات زندانهای دوران ستم شاهی به تلخی یاد کرده و از مسئولان خواسته اید که حقوق انسانی شهروندان به خصوص کسانی که به هر دلیل در زندان به سر می برند را رعایت نمایند.
انتظار و استدعا دارد دستور فرمایید مقامات قضایی ضمن پذیرش اعاده دادرسی ایشان، نسبت به برقراری امکان تماس تلفنی و همچنین مرخصی جناب آقای بقایی اقدام نمایند.
قبلاً سپاسگزارم و دوام سلامتی و توفیقات حضرتعالی را از خداوند منان مسئلت دارم.

محمود احمدی نژاد
۹۷/۶/۶

منبغ: دیار میرزا

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام