رئیس مجمع نمایندگان گیلان: چاپ
اظهارات ‌نادرست استاندار گیلان ‌بی‌پاسخ نمی‌ماند/وزیر کشور‌ برخورد کند‌
21 شهریور 97 - 00:00

گیلان آنلاین: به وزیر کشور هشدار می‌دهم که با استاندار گیلان برخورد کند.

 

 

 

گیلان آنلاین: ولی داداشی عصر امروز در جمع خبرنگاران در رشت با اشاره به اینکه استاندار گیلان در جلسه‌ای با مسئولان استانی به نمایندگان مردم گیلان در مجلس توهین کرده است اظهار داشت: او در این جلسه نمایندگان استان گیلان را تعدادی باندباز و کار چاق‌کن خطاب کرد.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اظهار تاسف از این اظهارات و با بیان اینکه رفتار نادرست استاندار گیلان به‌طور قطع بی‌پاسخ نمی‌ماند خاطرنشان کرد: وزیر کشور در انتصاب استاندار گیلان نسبت به مردم این استان ولایتمدار جفا کرده است.

نماینده مردم آستارا در مجلس با تاکید بر اینکه وزیر کشور فردی که کارنامه موفقی در استان بوشهر نداشته را به‌عنوان استاندار گیلان منصوب کرده است گفت: بنده به‌عنوان رئیس مجمع نمایندگان گیلان به وزیر کشور هشدار می‌دهم که با استاندار گیلان برخورد کند.

دبیر کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه استاندار گیلان نگاهی کاملاً سیاسی داشته و با سلیقه سیاسی خود با افراد در گیلان برخورد می‌کندافزود: این امر با سیاست‌های کلی نظام همسو نیست که وقتی یک جریان بر کشور حاکم شد جریان‌های سیاسی دیگر را تحت فشار قرار دهد.

وی با تاکید بر اینکه اعضای مجمع نمایندگان استان گیلان به‌دنبال این امر نیستند که استاندار گیلان مخالفان دولت را به‌عنوان مدیر به‌کار گیرد تصریح کرد: کسانی هم که در استان گیلان منتقد دولت هستند با وجود این استاندار رغبتی به همکاری در عرصه مدیریتی ندارند.

رئیس مجمع نمایندگان استان گیلان با اشاره به اینکه استاندار گیلان فردی بی‌تجربه بوده که موی خود را در آسیاب سفید کرده و هیچ تجربه‌ای در کار مدیدیتی خود ندارد گفت: بازتاب رفتار‌های استاندار گیلان به وزیر کشور باز می‌گردد و عملکرد و رفتار او به گیلان آسیب می‌زند.

منبع: تسنیم

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام