با حضور رئیس پلیس گیلان: چاپ
فرمانده جدید نیروی انتظامی شهرستان لاهیجان معارفه شد
22 شهریور 97 - 00:00

گیلان آنلاین: با حضور سرپرست فرمانداری لاهیجان، سردار فرماندهی انتظامی استان گیلان، از فرمانده پیشین انتظامی شهرستان لاهیجان تجلیل و فرمانده جدید معارفه شد.

 

 

 

 

گیلان آنلاین: مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی لاهیجان روز دوشنبه با حضور امیر جانبازی سرپرست فرمانداری لاهیجان، سردار اسحاقی فرمانده نیروی انتظامی استان و دیگر مقامات استانی و شهرستانی برگزار شد.

مقام عالی دولت در شهرستان لاهیجان در ابتدای سخنان خود گفت: مومنین از کسانی هستند که انفاق می‌کنند این انفاق تعابیری دارد، یکی با جان خود مانند شهیدان بزرگواری که با نثار جان نهال انقلاب را آبیاری کردند و انقلاب را به این مرحله یعنی در سن پختگی رساندند و کسانی که با مالشان انفاق می کنند در قالب امور مختلف مانند خیرین و اما کسانی هم هستند همانند پلیس که با جاه و مقام و منزلتی که دارند انفاق میکنند.

وی افزود: شهرستان لاهیجان ظرفیت‌های بسیار بالایی در ابعاد مختلف از جمله گردشگری، کشاورزی و غیره دارد. در سال جاری در راستای حضور و افزایش گردشگر، در حوزه نظم و مرتبط با امور انتظامی، عزیزان پلیس انتظامی و راهور به خوبی ایفای نقش کردند.

جانبازی عنوان کرد: شهرستان لاهیجان در حوزه راهنمایی و رانندگی ۳۳ درصد کاهش تصادف جرحی و فوتی داشته است و این بدان معنیست که روی این موارد کار شده است.

سرپرست فرمانداری لاهیجان گفت: اگر ما با افتخار اعلام می کنیم که یکی از شهرستان های موفق در حوزه امنیت هستیم، حاصل تلاش عزیزان ما در شورای تامین است.

وی در پایان افزود: لاهیجان در حوزه کشاورزی یکی از شهرستان های برتر است و فقط در حوزه شالیکاری ۱۰ درصد از اراضی استان را داریم و امسال هم توانستیم بدون حتی کوچکترین مشکل، موارد مرتبط با آب و کم آبی را پشت سر بگذاریم، بیش از همه باید اعتراف کرد که عزیزان نیروی انتظامی ما پا به پای مسئولین مربوطه در این حوزه فعالیت کردند.

در این مراسم از زحمات ۵ ساله سرهنگ قاسمی تقدیر و سرهنگ عزیزی به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان لاهیجان با حکم سردار اشتری فرمانده نیروی انتظامی معارفه شد.

 

 

 

منبع: دیار میرزا

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام