نماینده ولی‌فقیه در گیلان: چاپ
حضور مردم در مساجد و تکایا دشمن را مأیوس می‌کند
23 شهریور 97 - 00:00

گیلان آنلاین: حضور همه‌جانبه مردم در مساجد و تکایا دشمن را مأیوس می‌کند و ملتی که حسین دارد دارای عزت و جایگاه بزرگی است.

 

 

 

گیلان آنلاین: آیت الله رسول فلاحتی عصر دیروز در یادواره 40 شهید شهر شلمان لنگرود در گلزار شهدای این شهر اظهار کرد: دشمن همواره به دنبال ضربه زدن به انقلاب و اسلام است تا از گسترش آن در جهان جلوگیری کند.

وی با بیان اینکه دشمنان می‌خواهند مردم از مسیر شهدا و مجاهدان دور شوند افزود: دشمن عقیده دارد که مردم را نمی‌تواند باروحیه جهاد نگه داشت درحالی‌که بعد از گذشت چهار دهه از انقلاب این روحیه جهادی است که در درون مردم می‌جوشد.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان گفت: مردم گیلان مردمی بصیر و فعال هستند و در همه عرصه‌ها حضوری فال و مجاهدانه دارند.

فلاحتی با بیان اینکه اگر مسیر خود را نشناسیم در بین راه زمین‌گیر می‌شویم تصریح کرد: هیچ‌گاه ارزش خون شهیدان و مجاهدان راه خدا که به انقلاب و اسلام عزت دادند را فراموش نمی‌کنیم و کسی که به این ارزش‌ها خیانت کند در دنیا و آخرت باید پاسخگو باشد.

وی با بیان اینکه مسئولان باید تلاش کنند تا مسیر درست را به مردم نشان دهند خاطرنشان کرد: امروز فقط نسل اول انقلاب نیست که در عرصه‌های مختلف حضور دارند بلکه نسل‌های جدید نیز در عرصه‌های مختلف حضور فعال دارند.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با اشاره به اینکه دشمن تلاش می‌کند تا مردم را از معنویت دور کند بیان کرد: حضور همه‌جانبه مردم در مساجد و تکایا دشمن را مأیوس می‌کند و ملتی که حسین دارد دارای عزت و جایگاه بزرگی است و دشمن نیز نمی‌تواند کاری انجام دهد.

 

 

فلاحتی نیز در مراسم‌ یادواره 45 شهید و یک شهید گمنام روستای کتشصت آبادان آستانه‌اشرفیه اظهار کرد: باید با برگزاری یادواره شهدا، راه آنان را زنده نگه‌داریم و سیره عملی آنان را اجرا کنیم.

وی با اشاره به اینکه کشور با خون شهدا زنده نگه‌داشته شده است افزود: همه ما باید پاسدار خون شهدا و انتقال‌دهنده آرمان‌های انقلاب به نسل آینده باشیم و هرکسی به کج برود به‌نظام خیانت کرده است.

نماینده ولی‌فقیه در استان گیلان با بیان اینکه سرگذشت انسان‌ها باید برای ما درس عبرت باشد تصریح کرد: برای عده‌ای اوضاع کشور مهم نیست وعده‌ای نیز منتظر هستند تا وضعیت را به نفع خود مصادره کنند و احتکار کنندگان در اوضاع نابسمان اقتصادی شامل این‌گونه افراد است.

 

 

 

منبع: فارس

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام