جنجال در دربی گیلان/ سرانجام نیمه اول ال گیلانو به پایان رسید
23 شهریور 97 - 18:02

گیلان آنلاین: در دقیقه 43 این دیدار خطای میثم تهیدست بر روی بابک مرادی عصبانیت هواداران انزلی را به همراه داشت که آنها با پرتاب سنگ به سمت بازیکنان سپیدرود و همچنین داور جنجال تازه ای در مسابقه رقم زدند.

 

 

 

گیلان آنلاین: تیم سپیدرود رشت در چارچوب مسابقات جام حذفی ایران از ساعت 16:30 امروز مهمان ملوان بندرانزلی بود. این بازی که از حساسیت ویژه ای بین طرفداران دو تیم برخوردار است، درگیر جنجال و حاشیه جدیدی شد.

قبل از شروع مسابقه هواداران دو تیم با حضور در ورزشگاه شعارهای زیادی علیه یکدیگر سر دادند تا جو ملتهب از همان قبل از شروع بازی در تختی انزلی غالب شود. اما با شروع مسابقه و با مدیریت حسین زرگر هیچ حاشیه خاصی در زمین مسابقه رخ نداد اما در دقیقه 43 این دیدار خطای میثم تهیدست بر روی بابک مرادی عصبانیت هواداران انزلی را به همراه داشت که آنها با پرتاب سنگ به سمت بازیکنان سپیدرود و همچنین داور جنجال تازه ای در مسابقه رقم زدند.


این سنگ که باعث شکسته شدن سر علی عزتی و همچنین خراش برداشتن دست حسین زرگر شده بود، باعث شد داور مسابقه بازی را متوقف کرده و به سمت عوامل برگزاری مسابقه برود تا پس از برگزاری جلسه ای در رابطه با ادامه دادن یا اتمام مسابقه تصمیم گیری کنند. در حالی که حسین زرگر برای ادامه دادن نیمه اول وارد زمین شد علی کریمی با دستور خود بازیکنان تیمش را از زمین مسابقه بیرون کشید تا نیمه اول در حالی که تنها یک دقیقه تا پایان زمان داشت نیمه تمام بماند.

 

علی کریمی که یک دقیقه مانده به پایان نیمه اول مسابقه به علت پرتاب سنگ از سوی هواداران ملوان و شکسته شدن سر علی عزتی، بازیکنان خود را از زمین کشیده بود در نهایت با وساطت رفعتی و دیگر عوامل برگزار کننده بازی موافقت خود را برای ادامه یافتن این دیدار اعلام کرد.


به همین ترتیب پس از 15 دقیقه تاخیر با ورود بازیکنان سپیدرود به زمین یک دقیقه باقی مانده از نیمه اول برگزار شد و پس از اتمام آن دو تیم به رختکن رفتند تا خود را برای نیمه دوم آماده کنند.


دو تیم تا پایان نیمه اول بدون رد و بدل کردن هیچ گلی و با نتیجه تساوی بدون گل به رختکن رفتند.

 

منبع: ورزش سه

به اشتراک بگذارید:

نظر شما:

security code
تلگرام